[TYLKO U NAS] Doda pierwszy raz komentuje sprawę zatrzymania swojego przyjaciela, Emila Stępnia

W czwartek media obiegła informacja, że przyjaciel Dody i producent "Pitbulla", Emil Stępień, został zatrzymany przez policję. Mamy oficjalne oświadczenie piosenkarki w tej sprawie.

Właśnie dotarło do nas oficjalne oświadczenie Dody, przygotowane przez jej adwokata Adama Gomułę, odnoszące się do zaskakujących informacji odnośnie partnera biznesowego piosenkarki. Wynika z niego, że przyjaciel gwiazdy i producent "Pitbulla", Emil Stępień, nie był aresztowany, a jedynie zatrzymany w celu przesłuchania.

Nie był on osobą aresztowaną, a jedynie zatrzymaną do dyspozycji prokuratora. Po złożeniu obszernych wyjaśnień (...), prowadzący postępowanie uznał, że brak jest jakichkolwiek podstaw do stosowania środków aresztowych, a wystarczającym zabezpieczeniem toku postępowania będzie poręczenie majątkowe - czytamy w oświadczeniu.

Pierwszym z zarzutów stawianych Emilowi Stępniowi było "nakłanianie Emila Haidara do określonego zachowania".

W dniu 7 września 2017 r. podejrzanym przedstawiono zarzuty podżegania w okresie od 1 do 30 grudnia 2016 r. w Warszawie trzech ustalonych osób - bezpośrednich wykonawców (Marcina K., Jarosława W. oraz Bogdana P.) do popełnienia przestępstwa na szkodę Emila H. - potwierdził w rozmowie z "Plejadą" oficer prasowy Komendy Policji Rejonowej Warszawa II przy ul. Malczewskiego.

Producent "Pitbulla" nie przyznał się do powyższych oskarżeń.

W trakcie zatrzymania postawiono mu kolejny zarzut - posiadania 3 gramów kokainy.

Drugi z zarzutów, dot. ujawnienia śladowych ilości substancji psychoaktywnych w jednym z jego mieszkań, wynajmowanym wcześniej osobom trzecim, został rzetelnie wyjaśniony i nie jest przedmiotem dalszych działań policji - czytamy dalej w oświadczeniu.

W piśmie pojawia się również wzmianka o samej Dodzie.

Należy stanowczo podkreślić, iż osoba Pani Doroty Rabczewskiej nie była ani nie jest przedmiotem zainteresowania w tej sprawie, w szczególności brak jest związku jej osoby z trwającym postępowaniem.

Na sam koniec możemy przeczytać dość interesującą informację, sugerującą, że ostatnie wydarzenia mogą... stać się wątkiem w kolejnej części hitowego "Pitbulla".

Zdarzenia ostatnich dwóch dni nie tylko nie wpłynęły negatywnie na produkcję kolejnej części "Pitbulla", ale dodatkowo zainspirowały producenta do stworzenia nowego wątku w filmie.

W zeszły czwartek partner biznesowy Dody, Emil Stępień został zatrzymany przez policję, a jego mieszkanie przeszukano.

Emil Haidar i DodaEmil Haidar i Doda KAPIF.pl

Poniżej możecie przeczytać całe oświadczenie:

"Odpowiadając na rozpowszechniane, nieprawdziwe informacje dotyczące zatrzymania partnera biznesowego Doroty Rabczewskiej, Emila Stępnia, należy wskazać iż nie był on osobą aresztowaną a jedynie zatrzymaną do dyspozycji Prokuratora. Po złożeniu obszernych wyjaśnień w KRP Warszawa II oraz w Prokuraturze, prowadzący postępowanie, dokonując wnikliwej oceny zgromadzonego materiału uznał, że brak jest jakichkolwiek podstaw do stosowania środków aresztowych, a wystarczającym zabezpieczeniem toku postępowania będzie poręczenie majątkowe.

Emil Stępień wbrew twierdzeniom części komunikatów nie przyznał się do stawianego zarzutu udziału w nakłanianiu Emila Haidara do określonego zachowania, obszernie wyjaśniając brak swojego związku ze zdarzeniami w których pokrzywdzonym stał się Emil Haidar.

Drugi z zarzutów, dot. ujawnienia śladowych  ilości substancji psychoaktywnych w jednym z jego mieszkań, wynajmowanym wcześniej osobom trzecim, został rzetelnie wyjaśniony i nie jest przedmiotem dalszych działań Policji.

Należy stanowczo podkreślić, iż osoba Pani Doroty Rabczewskiej nie była ani nie jest przedmiotem zainteresowania w tej sprawie, w szczególności brak jest związku jej osoby z trwającym postępowaniem. Świadczy o tym również fakt, iż prowadzący postępowanie nadal nie widzi konieczności przesłuchania jej.

Jednocześnie Emil Stępień zaprzecza sugerowanym informacjom, aby ukrywał lub rozpowszechniał film na którym pokrzywdzony poddaje się tzw. "innym czynnościom seksualnym".

Zdarzenia ostatnich dwóch dni nie tylko nie wpłynęły negatywnie na produkcję kolejnej części Pitbulla ale dodatkowo zainspirowały producenta do stworzenia nowego wątku w filmie. Już wkrótce na przygotowywanej konferencji prasowej zaprezentowane zostaną bliższe szczegóły.

Adwokat

Adam Gomuła"

AG

"M jak Miłość" po wakacjach. Tomek jednak przeżyje? Zobaczcie zwiastun nowego sezonu

Więcej o:
Komentarze (42)
[TYLKO U NAS] Doda pierwszy raz komentuje sprawę zatrzymania swojego przyjaciela, producenta "Pitbulla",mila Stępnia!
Zaloguj się
 • Gość: Koń

  Oceniono 49 razy 45

  Partner biznesowy Dody kontra były partner Dody a w tle kokaina i wymuszenia-nowy wątek w filmie!!! Wow!!! Wymiękam!!! Dajcie jeszcze przebitkę na ciasteczko i gołą dupę, Oscar murowany!!!

 • Gość: gość

  Oceniono 43 razy 37

  szczególnie brak związku w sprawie z osobą dody - Stępień sam wpadł na pomysł wymuszenia na jej byłym kochanku - bardzo lojalne zachowanie.

 • Gość: rtg

  Oceniono 40 razy 34

  Poręczenia przeważnie nie stosuje się względem niewinnych. Pozdrawiam.

 • Gość: wariat

  Oceniono 42 razy 32

  Emil chłopie ( Emil z Syrii) z kim ty się zadałeś ? Po co ci to było? To jest wręcz książkowy przykład socjopatki cyt." Cechy osobowości socjopatycznej ujawniają się już w dzieciństwie i są to przede wszystkim zachowania takie jak: kłamstwo, bójki, drobne kradzieże, konflikt z prawem, nieprzestrzeganie norm społecznych. Pozorna szczerość i wiarygodność to w rzeczywistości działania nastawione na osiągnięcie konkretnych rezultatów. Socjopaci w odróżnieniu od psychopatów nie są dobrymi strategami i raczej mają problem z planowaniem i zimną kalkulacją. Często kieruje nimi impuls, bywają agresywni i mściwi. Kontakty socjopaty z innymi są powierzchowne, nastawione wyłącznie na eksploatację ludzi do realizacji własnych celów. Wówczas potrafią dostosować swoje zachowanie do oczekiwań drugiej strony. Nie są to osoby zdolne do szczerej troski o drugiego człowieka. Winy za swoje niepowodzenia szukają na zewnątrz, to cały świat jest zły – nie oni. Nie zależy im na czystym sumieniu ani na dobrej opinii, chyba że jest to środek do konkretnego celu. Socjopaci naprawdę nie dbają o cudze uczucia, ale robią wrażenie bardzo zaangażowanych w związek. Starają się uzależnić partnera od siebie. Demonstracyjnie okazują miłość, są nawet przesadnie zazdrośni, . Dużo opowiadają o tym, jak zależy im na związku, jednak nie są gotowi do tego, by dać partnerowi cokolwiek od siebie. Nastawieni są wyłącznie na to, żeby brać.
  W budowie relacji stosują na przemian taktykę złego i dobrego policjanta. Najpierw przekonują o swojej wielkiej miłości, by za chwilę poddać drugą osobę absolutnej krytyce.
  Stosowane na przemian: krytyka i pochwały robią partnerowi socjopaty swoiste pranie mózgu.
  Socjopata chętnie przedstawia się jako pokrzywdzony i nierozumiany przez świat geniusz. Partner jest jedyną osobą na tyle mądrą, by go zrozumieć i docenić. Dlatego ze związku z socjopatą szczególnie trudno się wycofać. Będzie on budować w partnerze poczucie winy, przekonywał o tym, że nie może bez niego żyć. Do tego socjopata tworzy w związku odrębny mikroświat - my przeciw wszystkim. Odchodząc pokazujemy więc, że nie byliśmy godni jego uczuć..." koniec cytatu

 • artur-borubar

  Oceniono 28 razy 24

  Najśmieszniejsze to "Należy stanowczo podkreślić, iż osoba Pani Doroty Rabczewskiej nie była ani nie jest przedmiotem zainteresowania w tej sprawie, w szczególności brak jest związku jej osoby z trwającym postępowaniem." - znaczy się sami wymuszacze sobie wymyslili, aby Emil H. wpłacił bańkę na jej konto?

 • year68

  Oceniono 22 razy 18

  Ściema na maksa. Znaleźli 3g koki i nie ma tematu. Znajomych syn miał skręta z marychy, trzepanie domu i sprawę z dobrowolnym poddaniem się karze. Są równi i równiejsi. Widać od razu że sprawa jest zamiatana pod dywan, bo jak pupilka PiS mogła by być posądzona?

 • heliheli

  Oceniono 18 razy 18

  strasznie smutna historia to jest . " Elektroda i Emilow Dwoch " . Bedzie hicior na festiwal w Kan .

 • who_cares

  Oceniono 17 razy 17

  Nowa definicja "śladowych ilości" - 3 gramy koki. Nieśladowa to pewnie 3 kilo ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX