Emil S., przyjaciel Dody, przyznał się do posiadania kokainy

Emil S., w trakcie zatrzymania przez policję w miniony czwartek przyznał się do posiadania kokainy.

Emil S., nowy ukochany Dody znany w show-biznesie jako producent "Pitbulla", w miniony czwartek został zatrzymany. 

W czwarek rano przeszukano dom pana Emila S. Został on przewieziony na komendę przy Malczewskiego - poinformowano nas wówczas.

Doniesienia naszego informatora o aresztowaniu Emila S. potwierdził w rozmowie z Plejadą oficer prasowy Komendy Policji Rejonowej Warszawa II przy ul. Malczewskiego. 

W dniu 7 września 2017 r. podejrzanym przedstawiono zarzuty podżegania w okresie od 1 do 30 grudnia 2016 r. w Warszawie trzech ustalonych osób - bezpośrednich wykonawców (Marcina K., Jarosława W. oraz Bogdana P.) do popełnienia przestępstwa na szkodę Emila H. - czytamy w komunikacie.

Po wszczętym dochodzeniu na jaw wyszły nowe fakty. Jak czytamy w oświadczeniu, w trakcie zatrzymania postawiono mu kolejny zarzut - posiadania 3 gramów kokainy.

Ponadto Emilowi S. przedstawiono zarzut posiadania środka odurzającego w postaci kokainy w ilości 3 g - brzmi komunikat policji dla portalu Plejada.

Emil S. podczas przesłuchania przyznał się do posiadania narkotyku. Nie przyznał się jednak do odpowiedzialności za grudniową napaść 3 uzbrojonych mężczyzn na byłego narzeczonego Dody, Emila Haidara.

Emil S. przyznał się do posiadania kokainy. Złożył wyjaśnienia. Nie przyznał się do drugiego czynu - czytamy dalej w oświadczeniu.

Podejrzany wyszedł z aresztu za kaucją 100 tysięcy złotych. Emil S. ma także zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym (Emilem Haidarem - przyp. red.) oraz zakaz opuszczania kraju.

Po wykonaniu czynności procesowych, prokurator zastosował wobec podejrzanego Jacka M. środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji połączonego z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonym, natomiast w stosunku do Emila S. - środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 100000 zł, dozoru policji połączonego z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonym oraz zakaz opuszczania kraju.

Emil S. vs. Emil Haidar

Przypomnijmy, że w grudniu 2016 roku na biuro Emila Haidara, byłego narzeczonego Dody, napadło trzech uzbrojonych mężczyzn, którzy mieli na celu wyłudzenie od biznesmana miliona złotych na konto Doroty Rabczewskiej. W miniony czwartek zarzuty przedstawiono Emilowi S., obecnemu partnerowi Rabczewskiej.

Emil Haidar miał rzekomo zapłacić Dodzie milion złotych? "Odwiedziło mnie 4 smutnych panów". Potem jeszcze mocniej

MM

Więcej o:
Komentarze (61)
Emil S., przyjaciel Dody przyznał się do posiadania kokainy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: misiek

  Oceniono 43 razy 43

  Ciekawe co teraz wymysli Dorotka; ze kolejny cpun czy alkocholik ja wykorzystal, a ona bidulka sie nie zorientowala ze bierze? Ten caly Stepien, to ma szczescie ze wspolne grzeszki nie pozwola jej otworzyc za bardzo japy, bo obsmarowalaby go gownem od stop do glow.

 • Gość: handlarz pierzem i psim łajnem

  Oceniono 40 razy 40

  Edyta, Marta oraz Dorota szczęścia do mężczyzn nie mają, chciałoby się rzecz. Niestety, prawda jest bardziej bolesna: normalni faceci trzymają się od takich z daleka.

 • superpolpol

  Oceniono 31 razy 29

  Blachara. A Emil podobno sie obsral ze strachu na komendzie, strzela z ucha jak milo. Dilerka padnie w wawie na chwile.

 • Gość: kayman

  Oceniono 19 razy 19

  No i dobrze, że się psychopatki nie przestraszył. Może i alkoholik, może i ma nieślubne dzieci ale nie niszczy komuś mienia, nie lata z nożem , nie bije i nie próbuje kompromitować ludzi. Ma rację, że ktoś powinien w końcu od początku do końca, nie bacząc na sentyment wyegzekwować od Dody rekompensatę za wandalizm, agresję i chamstwo. Nergal odpuścił rower i spalone rzeczy, Majdan też, bo nie chcieli się z gównem ciągać po sądach i prasie brukowej. Ten się postawił twardo i nie daje się chamówie.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 17 razy 17

  totalne męty

 • artur-borubar

  Oceniono 20 razy 16

  A Dorotka kiedy bedzie miala postawione zarzuty? Czy tez sami sobie wymyslili ze banke ma gosciu wplacic na jej konto? No chyba ze za poswiecenie d.pa przed Adrianem ma jakies chody u "dobrej zmiany"...

 • Gość: feministka z pierdziewa

  Oceniono 17 razy 15

  No ciekawy ten odcinek 'Pitbulla-ostatni kastrat "ciekawe co będzie w następnym..

 • Gość: koka kora

  Oceniono 13 razy 13

  Oczywista oczywistość, że całe celebryctwo na kokainie się opiera.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX