Emil Haidar

Emil Haidar

Emil Haidar jest biznesmenem pochodzącym z Syrii. Razem ze swoim bratem bliźniakiem prowadzi firmę z branży paliwowej Petrodom. Przedsiębiorca stał się znany za sprawą związku z piosenkarką Dorotą Rabczewską, z którą Haidar był związany ponad rok. Rozstanie pary wzbudziło wiele emocji.

Imię i nazwisko: Emil Haidar
Kraj pochodzenia: Syria
Zawód: biznesmen
Facebook: facebook.com/emil.haidar
Instagram: @emil.haidar

Emil Haidar – kim jest?

Emil Haidar jest biznesmenem z branży paliwowej. Emil ma syryjskie korzenie, jednak jego rodzina już w latach 90. XX wieku przyjechali do Polski i osiedlili się tu na stałe. Emil ma brata bliźniaka, Kamila, z którym prowadzi firmę Petrodom. Kamil Haidar jest związany z Zofią Ślotałą, celebrytką i stylistką. Emil ma dwie córki. Haidar był nazywany milionerem, nie krył się ze swoimi drogimi autami i obdarowywał Dodę drogimi prezentami. W 2015 roku dziennikarze Super Expressu dotarli do informacji, że firma Haidara jest winna Urzędowi Skarbowemu w Warszawie ponad 6 milionów złotych.

Emil Haidar – związek z Dorotą Rabczewską

Emil Haidar stał się rozpoznawalny ze względu na związek z piosenkarką Dorotą Rabczewską. Para spędziła wspólnie urlop na Teneryfie i wyglądała na bardzo szczęśliwą. W lipcu 2015 roku Rabczewska i Haidar byli zaręczeni i planowali wspólnie ślub. W listopadzie tego samego roku Doda ogłosiła na swoim profilu na Facebooku, że rozstała się z Emilem. Rozstanie wzbudziło wiele emocji i nie można powiedzieć, że było to rozstanie z klasą. Emil podobno domagał się od Rabczewskiej zwrotu wszystkich prezentów i kosztowności, które od niego dostała. Sprawa trafiła do sądu i zakończyła się wygraną wokalistki. Doda komentując związek w mediach mówi, że cieszy się z rozstania. Emil Haidar również nie rozpaczał po rozstaniu i niedługo po zakończeniu jednego związku zaręczył się Miss Polski 2008 i Wicemiss Dolnego Śląska 2008, Angeliką Jakubowską. Niedługo po zaręczynach para ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

emil haidar

Więcej o:

emil haidar

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.