Doda znów chwali się ilorazem inteligencji. Jest wysoki, więc jej fan pyta, jakim cudem mogła związać się z Haidarem. Jej odpowiedź... szczera do bólu

Doda na swoim Instagramie pochwaliła się, iż ze względu na wysoki iloraz inteligencji należy do Stowarzyszenia Mensa. Pokazała certyfikat, a jeden z jej fanów zapytał, jakim cudem, będąc tak inteligentną osoba, mogła związać się z Emilem Haidarem. Jej odpowiedź totalnie nas rozbawiła.

Doda lubi się chwalić, a zwłaszcza ilorazem swojej inteligencji. Rabczewska certyfikat Stowarzyszenia Mensa zdobyła już w 2008 roku, ale przypomina nam o tym bardzo często. Jej wynik jest bowiem godny podziwu, wynosi 156 IQ. Tak samo wysokim może szczycić się zaledwie 1 procent populacji. Gdy niedawno więc Rabczewska znów opublikowała w sieci swój certyfikat, w komentarzach nie brakowało gratulacji. Jednak naszą uwagę zwrócił komentarz skierowany do byłego narzeczonego Dody, Emila Haidara

Zobacz wideo

Doda ma wysokie IQ, ale była z Haidarem. Tłumaczy, jak to możliwe

Przypomnijmy, że relacja Dody i Emila to gotowy scenariusz na film, ale nie komediowy, lecz kryminalny. Ich medialna przepychanka trwa już od kilku lat. Z pewnością Rabczewska związku z Haidarem długo nie zapomni. Jeden z jej fanów zapytał więc o to, jakim cudem, mając tak wysokie IQ, mogła związać się z Emilem. Odpowiedź Dody? Jak zawsze, szczera do bólu. 

Miłość ogłupia - napisała wymownie.
 

No cóż, bywa i tak, że ogłupia. Mamy jednak nadzieję, że związek z drugim Emilem, czyli Stępniem, działa w drugą stronę. 

DH