Emil Haidar ogłosił, że urodził mu się syn! Pęka z dumy: Uśmiechnięty i pozytywny. Jak tata

Emil Haidar pochwalił się na Instagramie, że na świecie pojawił się jego syn. Z ogłoszeniem dobrych wieści czekał kilka miesięcy.

Emil Haidar zyskał w Polsce popularność jako narzeczony Dody. Choć para się rozstała, to biznesmen nadal pojawia się na salonach polskiego show-biznesu. Milioner jest też aktywny w mediach społecznościowych, a na Instagramie poinformował, że powitał na świecie ukochanego syna.

Zobacz wideo Doda ukarana za groźby. Odpowiada: "Nie żałuję"

Haidar najpierw uderzył w Dodę, a teraz ogłosił, że został ojcem. Pęka z dumy

O byłym partnerze Dody znów jest głośno. Kilka dni temu Emil Haidar skomentował rozwód artystki z jej obecnym mężem, sugerując, że rozstanie jest związane z problemami finansowymi producenta. W czwartek, korzystając z mediów społecznościowych, pochwalił się natomiast dobrą nowiną z życia prywatnego. Haidar ma już trzy córki, a teraz doczekał się syna. 

Zobacz też: Wszyscy mężczyźni Dody. Było ich kilku, ale żaden nie był tym jedynym. Pamiętacie, że gdy była w "Barze", miała narzeczonego?

Ladies & Gentleman! Cztery miesiące temu urodził się Konstantin, mój ukochany syn. Jest spod znaku wodnika, ciepły, wyrozumiały i cierpliwy. Jest uśmiechnięty i pozytywny. Jak tata. Kosta, bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego!!! Dream big - napisał Emil Haidar.
 

Przypomnijmy, że Haidar był związany z Dodą w 2015 roku. Choć planowali ślub, to zaledwie po trzech miesiącach od zaręczyn piosenkarka poinformowała o rozstaniu. Przez kilka lat toczyli wojnę w sądzie. Ostatecznie Doda została skazana za groźby karalne oraz rozpowszechnianie filmów zawierających treści kompromitujące byłego partnera. Mężczyzna zarzucał jej także, że porysowała mu samochód nożem i go szpiegowała. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.