Wszyscy mężczyźni Dody. Było ich kilku, ale żaden nie był tym jedynym. Pamiętacie, że gdy była w "Barze", miała narzeczonego?

Doda ma za sobą burzliwe życie uczuciowe. Żaden z jej związków nie przetrwał próby czasu. Przypominamy wszystkich ukochanych gwiazdy.

Doda przez kilkanaście lat intensywnej kariery często była widywana u boku różnych mężczyzn. Żaden z jej związków nie skończył się jeszcze dłużej trwającym happy endem. Piosenkarka sporo przeszła i ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Kim byli mężczyźni Dody?

Emil Haidar / DodaByły chłopak Dody wyśmiewa jej rozwód. Emil Haidar zamieścił ostry przytyk

Zobacz wideo Doda rozstała się z Emilem? Nagrała z nim wideo i tłumaczy

Doda i jej mężczyźni. Jak wyglądały związki gwiazdy?

Niektóre źródła twierdzą, że Doda swojego pierwszego chłopaka miała jeszcze w podstawówce. Jednak na poważnie można brać dopiero jej związek z niejakim Damianem, z którym była związana jako 18-latka. Było to w 2002 roku, kiedy brała udział w reality show Polsatu "Bar". Para była zaręczona, a jej narzeczony pojawił się nawet w jednym z odcinków programu.

Następnie przyszła pora na Radosława Majdana, którego poznała na meczu w Ustce w 2003 roku. Kiedy Doda wzięła udział w kolejnej edycji "Baru", zaczęła spotykać się z piłkarzem i wówczas zrobiło się o tym związku głośno. Któregoś razu Radosław odwiedził ją podczas nagrywania reality show, a ich spotkanie wywołało sensację wśród innych uczestników.

Majdan był wówczas znanym piłkarzem. Ich związek był intensywny i szalony. Jej ówczesny chłopak wystąpił w teledysku do piosenki "Dżaga", do którego nagrywali pikantne sceny łóżkowe. Dorota towarzyszyła ukochanemu na meczach, za każdym razem wzbudzając zainteresowanie mediów. Czasami pisano o nich nawet "polscy Beckhamowie". Radosław szybko się oświadczył i 5 marca 2005 roku para powiedziała sobie "tak". Niecałe dwa lata później Doda złożyła pozew rozwodowy, ostatecznie do rozwodu doszło w 2008 roku.

Doda i Radosław MajdanDoda i Radosław Majdan KAPIF.pl

W maju 2009 roku Doda związała się z muzykiem Adamem "Nergalem" Darskim. Był on liderem metalowego zespołu Behemoth. W styczniu następnego roku byli już zaręczeni. Nie wiadomo, komu bardziej ten związek pomógł jeśli chodzi o rozpoznawalność. Nergal i Doda mieli już wyrobioną markę, ale związek z piosenkarką otworzył Darskiemu drogę do polskiego show-biznesu. Dorota wspierała także wokalistę w walce z białaczką, na którą Nergal zachorował. Jednak w 2011 roku ich związek zakończył się - podobno to on zerwał z nią.

Nergal i DodaNergal i Doda fotek/Reporter

Maffashion zdradziła kulisy konfliktu z Jackiem KurskimMaffashion opowiedziała o szczegółach konfliktu z prezesem TVP, Jackiem Kurskim

Rozstanie z Nergalem przyniosło nowe możliwości. Kilka miesięcy później Doda związała się z Błażejem Szychowskim, tancerzem i choreografem. Poznali się przy okazji scenicznych występów. Błażej odpowiadał bowiem za artystyczną część na koncertach Dody. Związek trwał krótko i rozpadł się w 2012 roku. Dorota podkreślała, że pozostaje z Błażejem w przyjacielskich relacjach.

Największą gwiazdą wieczoru była Doda i jej chłopak, Błażej Szychowski.Największą gwiazdą wieczoru była Doda i jej chłopak, Błażej Szychowski. Agencja WBF

W 2014 roku było jasne, że Doda ma nowego ukochanego. Z początku chroniła jego prywatność i nie pokazywała go na zdjęciach w mediach społecznościowych. Jednak po kilku miesiącach poinformowała, że jest szczęśliwa u boku Emila Haidara. To biznesmen, który wraz z bratem bliźniakiem prowadził spółkę paliwową. Para zaręczyła się w lipcu 2015 roku, a już w listopadzie... rozstała. Płomienna miłość szybko przerodziła się w batalię sądową. Jest to najbardziej burzliwy związek w historii życia prywatnego Dody.

Emil Haidar i DodaEmil Haidar i Doda Kapif

Ostatni związek Dody to relacja z Emilem Stępniem. Para poznała się przy produkcji filmów Patryka Vegi. Jej mąż jest producentem filmowym. Połączyły ich także sprawy zawodowe. Więcej o ich relacji przeczytacie tutaj: Doda rozwodzi się z mężem. Historia jej miłości z Emilem Stępniem jest burzliwa. Para zaręczyła się w 2017 roku, a w następnym wzięła ślub. Pracowali i nadal pracują nad wspólnym filmem "Dziewczyny z Dubaju". 9 czerwca Dorota Rabczewska poinformowała na Instagramie, że podjęła decyzję o rozwodzie.

Więcej o: