Oliwia Bieniuk w kusym kostiumie kąpielowym niczym Afrodyta. Jarosław Bieniuk komentuje odważne zdjęcie córki

Oliwia Bieniuk szturmem podbija polski show-biznes. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka publikuje na Instagramie coraz to odważniejsze zdjęcia. Tym razem pokazała się w kusym kostiumie kąpielowym. Fani porównują ją do Afrodyty, a zdjęcie komentuje też jej tata.

Oliwia Bieniuk w tym roku skończyła szkołę i szykuje się do pójścia na studia. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej z impetem wkracza do polskiego show-biznesu. Wyszło na jaw, że jesienią pojawi się w najnowszym sezonie "Tańca z Gwiazdami". Oliwia po zdanych maturach wyleciała na wakacje. Na Instagramie opublikowała odważne zdjęcie, pod którym komentarz zostawił jej ojciec. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk relaksuje się po maturach

Maja HyżyHyży "rozpoczyna wojnę" z byłym mężem. Nazwała go agresorem

Oliwia Bieniuk w kusym stroju kąpielowym 

Oliwia Bieniuk wypoczywa z rodziną na Majorce, gdzie chętnie pozuje do zdjęć. Jej Instagram opanowały wakacyjne fotki, a na najnowszej z nich Oliwia pozuje w morzu. Ma na sobie kusy kostium kąpielowy, który podkreślił jej zgrabną sylwetkę. Można zauważyć, że to nie pierwsze tak odważne zdjęcie Oliwii na jej profilu - coraz częściej publikuje pikantne fotografie.

 

W komentarzach nie zabrakło komplementów na temat jej wyglądu. Swoje "trzy grosze" dodał również ojciec Oliwii, który nie może uwierzyć, że jego córka tak szybko wyrosła. Pojawiły się również porównania do Afrodyty wyłaniającej się z morza. 

A "wczoraj" zaprowadzałem do przedszkola - napisał sentymentalny Jarosław Bieniuk pod zdjęciem nastolatki.
Afrodyta. 
Wielkie wow - czytamy komentarze zachwyconych fanów Oliwii.

Elżbieta RomanowskaRomanowska pokazała swoje siwe włosy i odpowiedziała Kaczorowskiej

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka regularnie pojawia się w mediach. Ma za sobą pierwszy wywiad dla "Vivy!" i wystąpiła w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o planach na przyszłość. Oliwia marzy o rozpoczęciu nauki w szkole aktorskiej i chce pójść w ślady mamy. Jeszcze nie zdecydowała, co dokładnie chce studiować. Na ten moment zamierza skupić się na relaksie i przygotowaniach do walki o Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami". Z pewnością jeszcze nie raz o niej usłyszymy. 

Jak wam się podoba jej najnowsze zdjęcie? 

Więcej o: