"Taniec z gwiazdami". Chwilę temu matura, teraz parkiet. Oliwia Bieniuk pierwszą uczestniczką programu!

Program "Taniec z Gwiazdami" ogłosił pierwszą uczestniczkę, która spróbuje swoich sił na parkiecie. To córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka - Oliwia Bieniuk.

Przed nami jesienna i 12. edycja "Tańca z gwiazdami". Co roku program cieszy się ogromną popularnością, nie tylko ze strony widzów, lecz także samych gwiazd. Gdy już myślimy, że żadna postać z polskiego show-biznesu nie zaskoczy nas swoją obecnością na parkiecie, nagle dostajemy niespodziankę. Tak było i tym razem, kiedy produkcja zdradziła pierwszą uczestniczkę, która zawalczy o Kryształową Kulę.

Zobacz wideo Poradzi sobie tak dobrze, jak Wieniawa?

"Taniec z gwiazdami". Chwilę temu matura, teraz parkiet. Oliwia Bieniuk pierwszą uczestniczką programu!

9 czerwca na oficjalnym profilu na Facebooku "Tańca z gwiazdami" pojawiła się informacja o pierwszej uczestniczce 12. edycji. Jest nią 18-letnia Oliwia Bieniuk, która kilka tygodni temu zdawała maturę. Jak widać, dziewczyna chce wykorzystać swoją popularność i zagrzać miejsce w show-biznesie na dłużej.

Już dziś ujawniamy pierwsze nazwisko nowej gwiazdy "Tańca z gwiazdami". Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - czytamy.

Internauci na tę wiadomość zareagowali bardzo różnie. Wielu z nich życzy nastolatce powodzenia, jednak inni mają pewne wątpliwości.

Z całym szacunkiem do pani Anny Przybylskiej, ale jaka z jej córki jest gwiazda? Od kiedy gwiazdami są dzieci znanych rodziców?
A co takiego zrobiła, że jest gwiazdą? - pytają.

Marta Paszkin"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin ma niepokojące objawy. Pokazała, jak wyglądają jej dłonie

Będziecie wysyłać SMS-y?

Więcej o: