Zofia Ślotała na pierwszych urodzinach córki Emila Haidara. "Piękne arabskie przyjęcie". Jest wiele zdjęć

Najmłodsza córka Emila Haidara skończyła roczek. Zofia Ślotała zrelacjonowała przyjęcie urodzinowe na Instagramie.

Zofia Ślotała dobre kilka lat temu związała się z Kamilem Haidarem. To brat rodzony Emila Haidara, z którym niegdyś w związku była Doda. Relacja piosenkarki i biznesmena skończyła się zaledwie po roku, a ten ułożył sobie życie z inną kobietą, z którą doczekał się córki. Ta właśnie skończyła roczek, co dokładnie zrelacjonowała na Instagramie jego bratowa, czyli Zofia Ślotała. 

Zobacz wideo Zosia Ślotała o ciąży Anny Lewandowskiej: "Każda mama powinna ufać swojej intuicji"

Zofia Ślotała świętuje urodziny córki Emila Haidara 

Córka Emila Haidara, Mila właśnie skończyła rok, toteż dumny tata zorganizował jej z tej okazji przyjęcie. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć Kamila Haidara i Zofii Ślotały. Ciocia zadbała o to, aby zrelacjonować imprezkę na Instagramie. Na zamieszczonych przez nią zdjęciach widzimy, że przyjęcie zostało przygotowane w najdrobniejszych szczegółach. Wszędzie dominowały jasnoróżowe barwy. Nie zabrakło oczywiście pysznie wyglądającego tortu, babeczek oraz różowego szałasu.

Święto! Kamil prawie uśmiechnął się do zdjęcia. A wszystko z okazji 1. urodzin jego bratanicy Mili. Mila miała przepiękne arabskie przyjęcie, a sama wyglądała jak księżniczka! Sto lat! - napisała Zosia pod postem. 
 

Fani są pod wrażeniem precyzji, z jaką udało się zorganizować urodziny, o czym dają znać w komentarzach pod postem.

Wow, to musiało być świetne przyjęcie w arabskim klimacie. Dziewczyny wyglądały przecudnie.
Kozacki tort.
Super klimat - zachwalają internauci. 

Podzielacie ich zachwyty? 

ZOBACZ TEŻ: Zosia Ślotała kupiła nowe meble do pokoju syna. Leo pomagał je składać: Dzielnie się udzielał. Jest bardzo przytulnie