Kamil Haidar

Kamil Haidar

Kamil Haidar jest polskim biznesmenem oraz muzykiem. Chętnie angażuje się we wszelkie akcje charytatywne, wspiera między innymi Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Polską Akcję Humanitarną. Prywatnie jest związany z celebrytką Zosią Ślotałą, z którą ma dwoje dzieci.

Imię i nazwisko: Kamil Haidar
Zawód: wokalista, biznesmen
Facebook: facebook.com/KamilHaidar
Instagram: @kamilhaidar
Zespół: Lion Shepard
Partnerka: Zosia Ślotała

Kim jest Kamil Haidar?

Kamil Haidar jest bratem Emila Haidara, byłego partnera Dody. Bracia mają syryjskie korzenie. Kamil wyznał w programie „Dzień dobry TVN”, że urodził się w Lublinie, natomiast jego ojciec pochodzi z Syrii. Niedługo po narodzinach Kamila rodzina wyjechała do Syrii, a następnie do Libii, jednak od 1991 roku na stałe osiedliła się w Polsce. Rodzice braci Haidar są lekarzami (ojciec neonatologiem, matka radiologiem) i po przeprowadzce do kraju rozpoczęli prowadzenie rodzinnej praktyki. Kamil i Emil Haidar wspólnie prowadzą firmę Petrodrom. W przeciwieństwie do swojego brata, Kamil jest postacią dużo mniej kontrowersyjną, na temat której nie krąży wiele plotek i pomówień. Pasją Kamila Haidara jest muzyka, obecnie jest członkiem zespołu metalowego Lion Shepard, kiedyś występował w formacji Maquama. Kamil Haidar chętnie wspiera różnorodne akcje charytatywne, między innymi Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Poza tym, Haidar jest aktywnie zaangażowany w działalność Polskiej Akcji Humanitarnej, o czym często mówi.

Związek Kamila Haidara z Zosią Ślotałą

Kamil Haidar od kilku lat jest związany z polską celebrytką i modelką Zosią Ślotałą. W czerwcu 2015 roku para po raz pierwszy została rodzicami, a w lutym 2017 roku Zosia Ślotała potwierdziła, że ponownie spodziewają się dziecka. Para bardzo ceni swoją prywatność i nieczęsto chwali się tym, co się u nich dzieje. Zosia i Kamil potwierdzili na pokazie mody marki Bizuu, że wkrótce na świecie pojawi się ich drugie dziecko. Kamil Haidar wyjątkowo towarzyszył wówczas Zosi, jednak nie zdecydował się pokazać się na ściance.

kamil haidar

Więcej o:

kamil haidar

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.