Zofia Ślotała o minie męża na zdjęciu: Niby nieuśmiechnięty. Do żartów dołączyła Lewandowska. "Robisz postępy"

Zofia Ślotała pochwaliła się na Instagramie selfie z mężem. Nie omieszkała zażartować z Kamila Haidara. Lewandowska i Krupińska wtórowały jej w komentarzach.

Zofia Ślotała chętnie publikuje w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia z dziećmi i mężem. Ukochany celebrytki - Kamil Haidar w przeciwieństwie do znanej żony, niechętnie pozuje przed obiektywem, a jak już zostanie do tego nakłoniony, na próżno szukać uśmiechu na jego twarzy. Tak było i tym razem, z czego Ślotała i jej sławne koleżanki postanowiły sobie zażartować.

Zofia Ślotała śmieje się z miny męża. Lewandowska i Krupińska komentują

Zofia Ślotała kilka dni temu wyleciała z mężem i dziećmi na egzotyczne wakacje. Celebrytka zdążyła pochwalić się już fotkami pięknych widoków, a także zdjęciami z pociechami. Przyszedł czas, żeby do selfie zaciągnąć męża, który wyjątkowo nie lubi pozować, o czym wspomniała Ślotała.

Sun kissed! Kamil niby nieuśmiechnięty, a jednak oczy mówią co innego - napisała pod zdjęciem.
 

W komentarzach nie brakowało komplementów ze strony fanów. Swoje trzy grosze wtrąciły również jej znane koleżanki, które nawiązały do min Kamila Haidara.

Jak na Kamila, to powinnaś się cieszyć, że w ogóle stanął do zdjęcia - zażartowała Paulina Krupińska.
Kamil, robisz postępy - dodała Anna Lewandowska.

Myślicie, że Zosia Ślotała już wkrótce przekona męża do częstszego pozowania do zdjęć?

Zobacz wideo Zosia Ślotała o ciąży Anny Lewandowskiej: "Każda mama powinna ufać swojej intuicji"

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

ZOBACZ TEŻ: Cleo opowiedziała o swojej diecie. Niektóre składniki ją usypiały, więc z nich zrezygnowała. "Mam więcej energii" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.