Zosia Ślotała cieszy się, że udało jej się wziąć ślub w tajemnicy. Gwiazdy gratulują, w tym m.in. Anna Lewandowska

Zosia Ślotała po ślubie zamieściła post na Instagramie, w którym dziękuje za ślubne życzenia. Świeżo upieczona mężatka jest zadowolona, że wszystko udało się utrzymać w tajemnicy do samego końca.

Zofia Ślotała i Kamil Haidar tworzą parę już dobrych kilku lat. Doczekali się dwójki dzieci: córki Rani oraz syna Leo, jednak dopiero kilka dni temu zdecydowali się sformalizować swój związek. W środę 23 września sama zainteresowana oficjalnie stała się żoną, czym szybko pochwaliła się w mediach społecznościowych. Stylistka jest bardzo zadowolona, że wszystko udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak na ślubie Zosi Ślotały. Pochwaliła się zdjęciami z wesela. Zabawa była przednia

Zosia Ślotała dziękuje za ślubne życzenia

Gwiazdom naszego rodzimego show-biznesu nie jest łatwo ukryć swój ślub przed mediami i fotografami. Jak się okazuje, przy odpowiedniej dyskrecji, wszystko jest możliwe, a uroczystość Zosi Ślotały i Kamila Haidara jest najlepszym tego dowodem. Para pobrała się w Łazienkach Królewskich w zeszłą środę, a wszyscy dowiedzieli się o tym dopiero po fakcie. Świeżo upieczona panna młoda towarzyszącymi jej emocjami podzieliła się w osobnym poście na Instagramie. Podziękowała za ślubne życzenia, a także wyraziła swoją radość z tego, że udało się utrzymać wszystko w tajemnicy.

Mr & Mrs. Haidar! Bardzo dziękujemy za wszystkie gratulacje! Na razie brakuje mi słów po wczorajszym dniu! Dziękuję wszystkim, dzięki którym był to nasz wymarzony dzień... który udało się utrzymać w tajemnicy do samego końca- czytamy w opisie fotki.
 

Pod postem pojawiło się wiele słów gratulacji i życzeń także od innych gwiazd m.in. Natalii Siwiec, Mariny, Anny Lewandowskiej, czy Pauliny Krupińskiej. Oczywiście my również się do nich przyłączamy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.