Zosia Ślotała wzięła sekretny ślub! Celebrytka zamiast sukni ślubnej wybrała kostium. Klasa

Zosia Ślotała jest już po ślubie. Celebrytka opublikowała zdjęcia, a nktórych pozuje w kostiumie ślubnym. Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo.

Zofia Ślotała i Kamil Haidar są najlepszym dowodem na to, że gwiazdy mogą stanąć na ślubnym kobiercu bez medialnej wrzawy, z dala od fotoreporterów. Informacja o ślubie Ślotały i Haidara do końca była tajemnicą. Teraz, już po uroczystości, celebrytka sama pochwaliła się radosną nowiną. 

Zofia Ślotała i Kamil Haidar wzięli ślub

Zofia Ślotała i Kamil Haidar pobrali się w nietypowym, ale jakże pięknym miejscu - w Łazienkach Królewskich. Uroczystość odbyła się 23 września. Na zdjęciach opublikowanych przez Ślotałę widać, że była skromna, ale bardzo przemyślana. Jak donosi portal Jastrząb Post przyjęcie weselne odbyło się w restauracji Belvedere. Na imprezie bawiło się zaledwie dwudziestu gości - najbliższa rodzina i przyjaciele. Portal twierdzi, że wśród weselników nie zabrakło prawdziwych sław, takich jak: Agnieszka Woźniak-Starak, Emil Haidar czy Małgorzata i Bernadetta Bachleda-Curuś

Zofia Ślotała w kostiumie ślubnym

Pozbawiona przepychu była też kreacja panny młodej. Zosia na ślubnym kobiercu stanęła bowiem w dopasowanym kostiumie ze zjawiskowym trenem. Kostium pochodzi z kolekcji Just Paul. Uwagę zwracaj także długie kolczyki modelki. Te pochodzą od firmy Mokobelle Jewellery. Pannę młodą w takiej odsłonie możemy zobaczyć na instagarmowym koncie Zosi. 

It was always You!  23.09.2020 - napisała pod fotografią, równocześnie zdradzając, kiedy odbył się ślub. 
 

Ślub Zosi Ślotałty i Kamila Haidara. Fani komentują

Pod zdjęciem opublikowanym przez Ślotałę pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani gratulowali młodej parze. 

Cudownie! Miłości po wsze czasy piękna paro!
Gratuluję, pięknie wyglądaliście. 
Wow! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia - pisali. 

My również dołączamy się do tych życzeń. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.