Agnieszka Woźniak-Starak na ślubie Zosi Ślotały. Pochwaliła się zdjęciami z wesela. Zabawa była przednia

W środę Zosia Ślotała i Kamil Haidar się pobrali. Na weselu nie mogło zabraknąć Agnieszki Woźniak-Starak, która pochwaliła się kilkoma zdjęciami z uroczystości.

W środę 20 września Zosia Ślotała i Kamil Haidar sformalizowali związek. Sama zainteresowana utrzymywała uroczystość w tajemnicy przed mediami i dopiero gdy zamieściła na Instagramie fotkę z uroczystości, dowiedzieliśmy się, że jest już żoną. Impreza miała skromny charakter, bowiem tego ważnego dnia parze młodej towarzyszyła jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele. Wśród nich znalazła się również Agnieszka Woźniak-Starak.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak spędziła wieczór z przyjaciółmi w restauracji rodziny Piotra. "Śmiech na twarzy, a w sercu tragedia"

Agnieszka Woźniak-Starak na ślubie Zosi Ślotały 

Przyjęcie weselne Zosi Ślotały i Kamila Haidara odbyło się w restauracji Belvedere w warszawskich Łazienkach Królewskich. Przypomnijmy, że właścicielką tej luksusowej knajpy jest mama zmarłego rok temu Piotra Woźniaka-Staraka. Na przyjęciu bawili się jedynie najbliżsi, w tym Agnieszka Woźniak-Starak czy brat pana młodego Emil Haidar.

Pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak. W końcu Belvedere należy do jej teściowej, a Zosia bardzo ją wspierała po śmierci Piotra. Nie zabrakło również Emila Haidara - brata Kamila - zdradził informator Jastrząb Post.

Agnieszka Woźniak-Starak na Instastory pochwaliła się krótkim nagraniem, na którym możemy zobaczyć śpiewającego Kamila Haidara, a także tańczących wokół niego gości. Nie zabrakło również zdjęcia państwa młodych. 

Kamil Haidar i Zosia ŚlotałaKamil Haidar i Zosia Ślotała instagram.com@aga_wozniak_starak

Po zdjęciach gołym okiem widać, że zabawa była przednia! Młodej parze jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia. 

ZOBACZ TEŻ: Tak Woźniak-Starak i Drzyzga wyglądały na antenie. Potem jednak wskoczyły w ulubione ciuchy. Jedna postawiła na styl, druga na luz

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.