Tak Woźniak-Starak i Drzyzga wyglądały na antenie. Potem jednak wskoczyły w ulubione ciuchy. Jedna postawiła na styl, druga na luz

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga mają za sobą debiut w "Dzień Dobry TVN". W studiu miały zupełnie inne stylizacje, a po nagraniach ubrały się tak, jak lubią. Zobaczcie, jak wyglądały po wyjściu ze studia.
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga screen TVN

"DDTVN". Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zadebiutowały

W poniedziałek, 14 września, widzowie "Dzień Dobry TVN" byli świadkami debiutu nowego duetu prowadzących. Władze stacji TVN zdecydowały nieco odejść od przyjętej konwencji i zdecydowały, że w parze gospodarzy znajdą się dwie kobiety. Od dawna plotkowało się, że w śniadaniówce zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak (co się potwierdziło), jednak nie było wiadomo, kto będzie jej towarzyszyć. Okazało się, że stacja postawiła na sprawdzoną gwiazdę, czyli Ewę Drzyzgę.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga screen TVN

Debut nowych prowadzących

Obie mają ogromne doświadczenie w branży i są nauczone pracować z kamerą oraz rozmawiać z zaproszonymi gośćmi. Mimo to ich debiut podzielił widzów. Niektórzy uznali, że świetnie im poszło, jednak spora grupa ocenia, że pomiędzy paniami nie ma dobrego "przelotu". Przeczytacie o tym TUTAJ. Jedno jest pewne - obie prezentowały się profesjonalnie i wyglądały stylowo. Agnieszka miała na sobie dżinsy i białą koszulę, a Ewa wystąpiła w ciemnej sukience z paskiem.

Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem 'DDTVN' Agnieszka Woźniak-Starak przed studiem 'DDTVN' East News

Agnieszka Woźniak-Starak po nagraniach

Prowadzące jednak po nagraniach przebrały się w swoje ulubione ubrania. Woźniak-Starak nie zrezygnowała z dżinsu, a co więcej, do spodni dobrała koszulę z tego samego materiału. Na to zarzuciła czarny trencz. Stylizację dopełniły okulary przeciwsłoneczne, biała torba oraz jasne buty.

Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, 'DDTVN'
East News

Ewa Drzyzga przed studiem 'DDTVN' Ewa Drzyzga przed studiem 'DDTVN' East News

Ewa Drzyzga opuściła studio na luzie

Ewa Drzyzga postawiła za to na większą wygodę. Założyła białą koszulkę z elementami kwiatowymi oraz szerokie, jasne spodnie. Dobrała do tego czarną torebkę oraz sandały na platformie. W rękach niosła prezent od Marcina Gortata, który był gościem w "DDTVN". Prowadząca dostała od niego piłkę z autografem.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przed studiem 'DDTVN' Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga przed studiem 'DDTVN' East News

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga pod studiem

Panie jeszcze jakiś czas szły razem i uśmiechały się do fotoreporterów.

Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, 'DDTVN'
East News

Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, 'DDTVN'
East News

Kinga Rusin Piotr Kraśko Kinga Rusin Piotr Kraśko Fot. Kinga Rusin - Instagram

Zmiany w "DDTVN"

Woźniak-Starak i Drzyzga zastąpiły Piotra Kraśkę i Kingę Rusin. Dziennikarz dołączył do obsady "Faktów", a prezenterka jak na razie planuje inne projekty zawodowe.