"Dzień dobry TVN". Widzowie reagują na debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi. Opinie są podzielone. "Nie ma chemii"

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zadebiutowały już jako prowadzące "Dzień dobry TVN". Widzowie reagują na nowy duet. Komentarze są mocno podzielone.

Od kilku miesięcy w "Dzień dobry TVN" zachodzą niemałe zmiany wśród prowadzących. W lutym dowiedzieliśmy się, że Paulina Krupińska i Damian Michałowski zostaną nowymi prowadzącymi, a to nie koniec zmian. Po odejściu z formatu Piotra Kraśki i Kingi Rusin zaczęto spekulować o kolejnym, nowym duecie. Ku zaskoczeniu wszystkich Edward Miszczak postawił na Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę. Panie są już po pierwszym wspólnym dyżurze. Jak im poszło? Widzowie są podzieleni. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak postawiła Miszczakowi jeden warunek. Zgodził się [PLOTEK EXCLUSIVE]

Widzowie reagują na debiut nowych prowadzących "Dzień dobry TVN"

O tym, że Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga będą nowym prowadzącymi "Dzień dobry TVN" dowiedzieliśmy się niespełna dwa tygodnie temu. Takiego kobiecego duetu nigdy nie było i fani śniadaniówki nie kryli swojego zadowolenia. Teraz, po ich pierwszym wspólnie poprowadzonym programie, przyszedł czas na weryfikację oczekiwań. Spora część fanów jest nieco zawiedziona. Wypominają, że pomiędzy paniami nie ma dobrego "przelotu". 

Lubię obie panie, ale nie ma między nimi chemii i płynnej interakcji. Może z czasem się dotrą.
Trochę gry aktorskiej i z czasem będzie ok.
Chwilę oglądałam, ale bez efektu wow. Obie panie są długo w mediach. Pani Ewa jest o wiele lepsza, ale obie razem... bez chemii. Oby się wyrobiły - piszą na Instagramie śniadaniówki.

Znalazło się również sporo internautów, którzy są jak najbardziej zadowoleni nowymi prowadzącymi. 

Najlepszy poniedziałek.
Super wam idzie dziewczyny!
Mój ulubiony duet- dodają inni.

W Wam jak spodobał się debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi? 

ZOBACZ TEŻ: "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zadebiutowały w programie. Inne duety mają dla nich złote rady

Więcej o: