Agnieszka Woźniak-Starak postawiła Miszczakowi jeden warunek. Zgodził się [PLOTEK EXCLUSIVE]

Powrót Agnieszki Woźniak-Starak do telewizji zdążył już wywołać mnóstwo emocji. Angaż w "Dzień Dobry TVN" nie oznacza jednak, że dziennikarka stęskniła się za show-biznesem - wręcz przeciwnie. Jak udało się dowiedzieć Plotkowi, Agnieszka zamierza ograniczyć do minimum swoją medialną aktywność.

O tym, że Agnieszka Woźniak-Starak wypełni lukę po Kindze Rusin w popularnej śniadaniówce spekulowano od dłuższego czasu, a gdy w końcu ogłoszono, że wraz z Ewą Drzyzgą stworzy nowy duet prowadzących, w sieci zawrzało. Internauci kibicują dziennikarce i nie mogą się już doczekać jej debiutu na antenie.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji

Spodziewano się też, że powrót do pracy będzie oznaczał, że Agnieszka, jako jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd, z impetem wróci do show-biznesu, a promocja jej udziału w "DDTVN" ruszy pełną parą. Z naszych informacji wynika, że Woźniak-Starak ma na swój comeback zupełnie inny plan.

Dyskutując o prowadzeniu "Dzień Dobry TVN" z Edwardem Miszczakiem, Agnieszka zastrzegła, że nie chce się angażować w zwyczajową promocję formatu, która polega na udzielaniu wywiadów, sesjach, okładkach i eventach. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dla kolorowej prasy to byłaby doskonała okazja do pytań o jej życie prywatne, a z oczywistych względów nie chce na ten temat rozmawiać i w ten sposób promować swojej pracy. Być może zdecyduje się na jeden duży wywiad, gdy uzna, że jest na to gotowa, ale póki co, tabloidy będą musiały obejść się smakiem. Jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć i usłyszeć jak sobie radzi, będzie musiał włączyć telewizor - zdradza w rozmowie z Plotkiem osoba z produkcji programu.

Na szczęście, dziennikarka ma pełne wsparcie TVN i nikt nie zamierza zmuszać jej do aktywności, na które nie ma ochoty.

W stacji wszyscy rozumieją sytuację i w pełni szanują jej wybory. Ewa Drzyzga zadeklarowała, że weźmie ciężar promocyjny na siebie i to kolejny dowód na to, że mimo iż ten duet jeszcze nie zadebiutował na antenie, to już jest zgrany. Agnieszka pojawi się jednak w sesji zdjęciowej z okazji 15-lecia "Dzień Dobry TVN" w jednym z kolorowych magazynów z całą ekipą śniadaniówki. Co będzie dalej, czas pokaże - dodaje nasz informator.

Stawianie na ciężką pracę na antenie zamiast niekończącego się lansu? Dla nas brzmi to jak pełny profesjonalizm. Nie tracimy jednak nadziei, że Agnieszka Woźniak-Starak zdecyduje się na wywiady np. przed kamerą Plotka. Tymczasem trzymamy kciuki za udany debiut w "DDTVN"!

Zobacz wideo Daria Ładocha o Agnieszce Woźniak-Starak i "DD TVN": "Woda sodowa nie uderzyła mi do głowy"