Zosia Ślotała przyjęła uchodźczynie pod swój dach. Pozuje z nimi dumnie. "Nasza rodzina się powiększyła!"

Zofia Ślotała pochwaliła się wspólną fotografią z mężem i dwoma kobietami uciekającymi przed wojną w Ukrainie, którym zaoferowali dach nad głową. Fani doceniają gest celebrytki.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl

Od niemal tygodnia najważniejszym tematem pozostaje konflikt zbrojny w Ukrainie zapoczątkowany przez wojska Władimira Putina. Każdego dnia do mediów przedostają się kolejne informacje o poczynaniach obu stron i na razie na próżno szukać przesłanek o rychłym zakończeniu działań wojennych.

Polacy na różne sposoby zaangażowali się w pomoc setkom ludzi, uciekającymi przed koszmarem wojny przez granicę polsko-ukraińską. Oprócz licznych zbiórek pieniężnych oraz przekazania najważniejszych artykułów wiele osób zdecydowało się dać czasowo schronienie uchodźcom. Wśród celebrytów, którzy wybrali tę formę wsparcia, jest Zofia Ślotała.

Zobacz wideo Jakie są szanse Ukrainy na wejście do Unii Europejskiej?

Zofia Ślotała publikuje fotografię z ukraińskimi uchodźczyniami

Na instagramowym profilu Zofii Ślotały znalazło się nowe zdjęcie. Przedstawia ono celebrytkę wraz z mężem, Kamilem Haidarem oraz dwiema kobietami, którym szczęśliwie udało się przekroczyć granicę naszego kraju. Fotografia została opatrzona podpisem:

Nasza rodzina się powiększyła! Zamieszkały z nami Alina i Ilona, którym udało się uciec z Ukrainy do Polski. Trauma wojny nadal w nich siedzi natomiast my postaramy się dać im nowy start. Jeżeli wy macie możliwość i ochotę przyjąć do siebie rodzinę, dajcie proszę znać. Nasze dziewczyny akurat zdecydowały, że chcą zostać w Polsce natomiast wiele rodzin jest w tranzycie i potrzebują odpocząć po długiej przeprawie na granicy, dojść do siebie i jechać dalej.

Do wpisu zostały również dodane numery telefonów osób koordynujących transport i pobyt przyjezdnych w Warszawie.

 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.