Zofia Ślotała dodała zdjęcie ze szpitala. Jej syn jest po operacji. "Zamykamy nasz medyczny początek roku!"

Zofia Ślotała dodała na Instagram zdjęcie dzielnego synka, który przeszedł niedawno operację wycięcia migdałków. Zapytała fanki o sprawdzone sposoby na leczenie po tym zabiegu. Mamy od razu pośpieszyły z pomocą.

Więcej o wycinaniu migdałków u dzieci przeczytasz na Gazeta.pl.

Zofia Ślotała wstawiła do mediów społecznościowych fotografię synka. Mały Leonard pozuje na zdjęciu w stroju Pikachu z walizką w ręce. Chłopczyk miał wcześniej przeprowadzaną operację wycięcia migdałków. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze i dziecko może już spokojnie wrócić do domu. Zatroskana mama w związku z zabiegiem dziecka, poprosiła swoje obserwatorki o rady dotyczące domowej rehabilitacji. Sprawdź, jakie sposoby na szybki powrót do zdrowia zaproponowały fanki! 

Zobacz wideo Stylistka odpowiada ze łzami w oczach na krytykę jej stylizacji przez Maffashion

Fanki dzielą się radami z Zofią Ślotałą: Dużo jogurtów, zup krem i spokoju

Internautki postanowiły pomóc mamie, która zastanawiała się nad sposobami na odzyskanie pełni sił po operacji dziecka. W swoich wypowiedziach pisały:

Czas. Dzieciaki szybko się regenerują.
 

Cenną radą podzieliła się także aktorka, Marta Żmuda-Trzebiatowska. Napisała:

Dieta lodowa gwarantuje szybki powrót do zdrowia. Też mamy to już za sobą.

Jedna z fanek zechciała się podzielić swoją historią dotyczącą wycinania migdałków u dziecka. Jak się okazuje, rekonwalescencja nie była wcale taka szybka i bezbolesna. Dziecko musiało się trochę pomęczyć, zanim wyzdrowiało:

Cierpliwości, spokoju i dużo odpoczynku. My dochodziliśmy do zdrowia tydzień, bo syn miał usuwane również boczne. I nie było tak kolorowo, jak się niektórym wydaje, że to taki prosty zabieg i na drugi dzień dziecko uśmiechnięte biega po domu. U nas była wysoka temperatura, brak głosu, nawet ból przy połykaniu śliny. Ale po rekonwalescencji o niebo lepiej. Pozdrawiam i szybkiego powrotu do pełni sił.

Niestety pierwszy miesiąc 2022 roku nie był dla stylistki najszczęśliwszym okresem. 18 stycznia córka gwiazdy także znalazła się w szpitalu. Z relacji zmartwionej mamy wynikało, że dziecko jest pod opieką specjalistów, dzięki czemu szybko powróciło do zdrowia.

 

Zobacz też: Córka Zosi Ślotały trafiła do szpitala!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.