Zosia Ślotała opowiedziała o ślubnych planach. Zdradziła, kiedy wyjdzie za mąż. "Muszę mieć wszystko dograne"

Zosia Ślotała zaręczyła się z Kamilem Haidarem podczas poprzednich wakacji. Jak sama mówi, przygotowania do ślubu ruszają lada dzień!

Zosia Ślotała raczej nie emanuje swoim życiem prywatnym w mediach. Ze swoim narzeczonym, Kamilem Haidarem, wychowuje dwójkę dzieci, co pokazuje na Instagramie. Jednak jeśli chodzi o ich wspólne wyjścia na ściankę czy wywiady - to już jest niezwykła rzadkość. Jednak w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Viva!" Zosia zdradziła, kiedy razem z ukochanym powiedzą sobie sakramentalne "tak".

Zosia Ślotała zdradza szczegóły ślubu

Zosia Ślotała nie może narzekać na brak zajęć. Oprócz tego, że jest matką dwójki dzieci, to prężnie działa w biznesie. Kilka lat temu założyła firmę produkującą ubrania dla dzieci. Jak się okazuje, ze względu na szybki rozwój marki, zdecydowała się wstrzymać ze ślubem, o czym powiedziała na łamach "VIVY!". To kiedy w końcu odbędzie się ceremonia zaślubin?

W przyszłym roku. Podjęłam decyzję, że w tym roku skupiam się na rozwoju mojej marki Petite Maison na rynkach zagranicznych. Kamil też jest bardzo zajęty - ma zabukowaną trasę koncertową po Europie. Nie wyrobilibyśmy się, a ponieważ jestem perfekcjonistką, muszę mieć wszystko dograne i dopięte na ostatni guzik- wyznała Ślotała.

Dla każdej panny młodej, suknia ślubna jest jednym z najważniejszych elementów tego szczególnego dnia. W przypadku celebrytki nie jest inaczej. Mimo że do ślubu pozostało jeszcze sporo czasu, Zosia już wie, na jaka kreację postawi podczas uroczystości.

Chciałabym sukienkę od polskiej marki. Od zawsze wspieram polskich projektantów, uważam, że mamy czym się chwalić na naszym rynku. Ale wszystkie dzieci - druhny i chłopcy będą ubrani oczywiście w Petite Maison - dodaje przyszła panna młoda. 

Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się na Mazurach, gdzie uwielbiają spędzać czas wolny z przyjaciółmi. Myślicie, że ślub również wezmą w tamtych okolicach?

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.