Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała to polska celebrytka. Była modelką, zajmuje się wizażem i personal shoppingiem. Stało się o niej głośno dzięki jej związkowi ze sporo starszym od niej popularnym polskim aktorem - Borysem Szycem.Pełne imię i nazwisko: Zofia Maria Ślotała
Data urodzenia: 1 stycznia 1990
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: wizażystka, stylistka
Rodzina: córka Rania Konstancja
Instagram: @miss_zi
Facebook: facebook.com/zosiaslotala/

Zosia Ślotała - kim jest?

Zosia Ślotała zaistniała w polskich mediach dzięki związkowi z Borysem Szycem. Miało to w miejscu 2012 roku. Ponieważ Szyc znajdował się wtedy w szczytowym okresie kariery to ich związkiem żyła cała prasa plotkarska. Wnikliwie analizowano fryzury Zosi, jej stylizacje. Śledzono ją na zakupach, w restauracjach oraz podczas innych prywatnych zajęć.
Media często pisały o konflikcie istniejącym pomiędzy Zosią a Kają Śródką, byłą partnerką Szyca.
Ślotała po kilku miesiącach przestała pokazywać się z Szycem, ale nadal chadzała na imprezy branżowe. Szybko wrosła w środowisko jako singielka i przestała być kojarzona tylko z popularnym aktorem.
Zosia Ślotała coraz częściej bywała chwalona za ciekawe stylizacje modowe. W 2013 roku i w kolejnych latach media wymieniały ją jako jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Ślotała zaczęła bywać na pokazach mody i chętnie komentowała stylizacje znanych osób.

Zosia Ślotała - życie prywatne

Po związku z Szycem Zosia Ślotała wielokrotnie była łączona z wieloma męskimi nazwiskami ze świata show-biznesu. Miała spotykać się z milionerem, następnie z Jędrzejem Dużyńskim, czyli synem Maryli Rodowicz. Ostatecznie potwierdziły się plotki o jej związku z Kamilem Haidarem. Owocem ich związku jest córka Rania.
Podczas ciąży Ślotała zaczęła prowadzić bloga parentingowego, na którym opisywała uroki stanu błogosławionego, a następnie, gdy córka już przyszła na świat - cienie i blaski macierzyństwa.

Zobacz także:

Borys Szyc - Piotr Adamczyk - Magdalena Kumorek

zosia ślotała

Więcej o:

zosia ślotała

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.