Córka Zosi Ślotały wyszła ze szpitala. Rania od razu znalazła sobie zajęcie. "Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej"

Zosia Ślotała może odetchnąć z ulgą. Jej córka została wypisana ze szpitala i teraz cała rodzina może odpoczywać w domowym zaciszu.

Więcej informacji o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Kilka dni temu córka Zosi Ślotały i Kamila Haidara trafiła do szpitala, gdzie była pod obserwacją lekarzy. Stylistka dodała wówczas wpis, w którym wyznała, że jest z dzieckiem na oddziale i zdrowie Rani jest dla niej najważniejsze, dlatego na jakiś czas odcięła się od mediów społecznościowych. Teraz wróciła i to z dobrymi wiadomościami.

Zobacz wideo Zosia Ślotała została z córką w domu i pokazała, czym się zajęły

Luksusowe mieszkanie Zofii Ślotały. Gwiazda postawiła na styl glamour we wnętrzachLuksusowe mieszkanie Zofii Ślotały. Gwiazda postawiła na styl glamour we wnętrzu

Córka Zosi Ślotały wyszła ze szpitala. Stylistka pokazała zdjęcie Rani

Zosia Ślotała nie zdradziła dokładnie, co dolegało jej córce. Na InstaStories informowała jedynie, że Rania gorzej się poczuła, dlatego trafiła do szpitala, gdzie zajęli się nią specjaliści. Celebrytka nie ukrywała, że zapewne jak i dla każdego rodzica, tak i dla niej, sytuacja jest niepokojąca. Dostała wówczas mnóstwo wsparcia zarówno od fanów, jak i osób ze świata show-biznesu.

Na szczęście stan zdrowia dziewczynki się poprawił i mogła wrócić do domu. Tym samym Zosia Ślotała wróciła na Instagram. Teraz zamiast zdjęcia szpitalnego łóżka widzimy fotografię, na której rani siedzi na kanapie i gra na gitarze ojca. 

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! I to jeszcze z gitarą taty - napisała stylistka.

Stylistka kilka razy pokazywała także, jak jej córka gra na fortepianie. Wygląda na to, że muzyka to pasja małej Rani.

 

Przypomnijmy, że Zosia Ślotała od kilku lat jest w związku z Kamilem Haidarem. Po czterech latach wspólnego życia wzięli ślub, który we wrześniu 2020 roku, odbył się w tajemnicy przed mediami. Para poinformowała o tym dopiero po fakcie. Zosia Ślotała i Kamil Haidar doczekali się dwójki dzieci - córki Rani i syna Leonarda, który przyszedł na świat dwa lata po narodzinach swojej siostry.

Zosia ŚlotałaZofia Ślotała pokazała przytulny pokój córki. Na ścianie znalazły się rysunki flamingów

Więcej o: