Zosia Ślotała skończyła 31 lat. Pozuje z tortem, ale spójrzcie na prezenty. Oryginalne

W miniony wtorek Zosia Ślotała świętowała swoje urodziny. Prezentom nie było końca.

Zosia Ślotała zaistniała w mediach w 2012 roku jako dziewczyna sporo starszego od niej Borysa Szyca. Ich związek to już jednak przeszłość. Celebrytka jest obecnie związana z Kamilem Haidarem, z którym ma dwójkę dzieci - Ranię i Leonarda. Zosia chętnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 120 tysięcy osób. Ostatnio pochwaliła się w sieci urodzinowym zdjęciem.

Zobacz wideo Zosia Ślotała o ciąży Anny Lewandowskiej: "Każda mama powinna ufać swojej intuicji"

Zosia Ślotała skończyła 31 lat

16 czerwca Zosia Śłotała skończyła 31 lat. Z tej okazji na projektantkę czekała cała masa niespodzianek. Na Instagramie solenizantka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jak wyglądała celebracja jej święta.

Jak ja uwielbiam urodziny! Spotkały mnie dzisiaj same przyjemności: laurki od dzieci, piękne kwiaty od narzeczonego, boski tort, mocny poranny trening a wisienką na torcie będzie wieczorna randka. Dziękuję za wszystkie życzenia!
 

Zosia Ślotała zapozowała do pamiątkowego zdjęcia w lekkim makijażu i różowej kreacji. Uwagę zwraca bogato zdobiony tort w tym samym kolorze. W komentarzach pod fotką posypały się życzenia od sławnych koleżanek projektantki.

Zosia! Zdrowia, odwagi by być sobą i abyś zawsze czuła się szczęśliwym człowiekiem! - napisała Natalia Siwiec.
Sto lat kochana! - dodała Lara Gessler.

W relacji na Insta Stories Ślotała pochwaliła się częścią urodzinowych prezentów. Nie obyło się bez tradycyjnego bukietu kwiatów oraz... klocków lego inspirowanych serią filmów o Harrym Potterze. Zabawkowy Hogwart to nie lada gratka dla fanów przygód młodego czarodzieja. Sami chętnie postawilibyśmy taki w redakcji Plotka. Pozostaje nam jednak czekać aż projektantka pochwali się efektem końcowym na Instagramie.

Zosiu, wszystkiego najlepszego!

Więcej o: