Zosia Ślotała świętuje urodziny młodszej siostry. Maja Bohosiewicz: Ale czad. Podobne?

Zosia Ślotała dodała na Instagramie zdjęcie z siostrą. Miała ważny powód - Anna skończyła właśnie 30 lat.

Zosia Ślotała uwielbia być w kontakcie z fanami i relacjonować im, co się u niej dzieje. Nie ukrywa też swoich bliskich - męża Kamila Haidara oraz dwójki dzieci. Choć nie pokazuje twarzy Rani i Lea, to mimo wszystko są częstymi gośćmi na profilu mamy. Pochwaliła się też, że 16 czerwca świętowała kolejne urodziny - skończyła 32 lata. Jak się okazuje, jej siostra przyszła na świat 17 czerwca, dwa lata po Zofii. O tym też poinformowała w social mediach.

Zobacz wideo Rozmowa z Zosią Ślotałą

Zosia Ślotała świętuje urodziny młodszej siostry. Maja Bohosiewicz: Ale czad. Podobne?

Maja HyżyMaja Hyży odniosła się do konfliktu z byłym mężem. Będzie mówić o wszystkim

Na instagramowym profilu stylistki pojawiło się zdjęcie, na którym pozują obie panie. Ubrane są na biało - Zosia ma na sobie kombinezon, u Anny widzimy tylko górę ze sporym dekoltem i odkrytymi plecami. Obie dobrały sporych rozmiarów kolczyki. Nie zabrakło też innych dodatków.

Dzień, w którym twoja siostra dołącza do klubu 30-tek! Wszystkiego najlepszego, Ania. Najlepszy czas dopiero przed tobą!  - napisała szczęśliwa celebrytka.
 

Internauci, w tym znane koleżanki Zosi, zostawili wiele komentarzy:

Dzień po dniu! Ale czad - skomentowała Maja Bohosiewicz.
Sto lat, Aniu!
Wszystkiego najlepszego - dołączyli się internauci.

Jacek Kurski, Festiwal w OpoluOpole 2021. TVP organizuje strefę VIP podczas festiwalu

Jak wspomnieliśmy, Zofia Ślotała świętowała urodziny dzień wcześniej. Stylistka nie ukrywa, że dobrze się czuje ze swoim wiekiem, a "co roku jest coraz lepiej". Jest świadoma, że wiele już osiągnęła, ale chce realizować jeszcze nowe projekty. Wie też, "że jeszcze czeka na nią wiele przygód w życiu". Jest także bardzo szczęśliwa z powodu obecności ludzi, jacy się wokół niej znajdują.

 
Więcej o: