Zosia Ślotała pokazała swoje zdjęcie sprzed 8 lat. Różnica jest ogromna. W teraźniejszej wersji zachwyciła nas neonowym garniturem znanej marki

BA
04.02.2020 16:25
ślotała garnitur

ślotała garnitur (ślotała garnitur)

Zosia Ślotała kilka dni temu pokazała na Insta swoje zdjęcie sprzed ośmiu lat. Jej ówczesna stylizacja zaskakuje. Teraz wygląda o niebo lepiej!

Zosia Ślotała postanowiła pójść w ślady Katarzyny Zielińskiej i zabawić się w tak zwany Zielina Challenge, który polega na wstawianiu swoich starych fotek. Zielińska robi to dość regularne i często porównuje swoje stylizacje z zestawami zagranicznych gwiazd. Ślotała postanowiła porównać swoją stylizację sprzed ośmiu lat z obecnym zestawem. Tematem przewodnim stały się neony. Na zdjęciu możemy zaobserwować ogromną zmianę, jaka zaszła w wyglądzie i stylu gwiazdy. Ślotała schudła, zmieniła, na korzyść, fryzurę i znacznie poprawiła swój styl. Jesteśmy pod wrażeniem. 

 

Jej obecna stylizacja bardzo przypadła nam do gustu. Zosia Ślotała zdecydowała się na piękny, ale dosyć odważny, garnitur o neonowym, zielonym odcieniu. Model ten pochodzi z kolekcji popularnej wśród gwiazd marki - Zaquad. Marynarka kosztuje 700 zł, a spodnie 540 zł. Pod marynarkę Ślotała założyła krótki top w kolorze khaki. Stylizację uzupełniają jeszcze szpilki w odcieniu nude. Odważny zestaw, ale musimy przyznać, że wyjątkowo pasuje do urody Zosi, a ona sama przecież uwielbia mocne kolory. 

Marynarki w odważnych kolorach - odważ się! 

Marynarka to niezastąpiony element garderoby w szafie każdej stylowej kobiety. Obecnie na szczycie listy trendów są marynarki w kratę albo ozdobione zwierzęcym wzorem. Są doskonałe na każdą okazję. Jednak, co powiesz na marynarkę w jakimś odważniejszym kolorze? Możesz zdecydować się na czerwień, kobalt, żółty albo fiolet. Neony również będą w porządku, o ile lubisz się wyróżniać się z tłumu. W połączeniu ze stonowanym dołem stylizacji, kolorowa marynarka będzie doskonałym ożywieniem zestawienia. Można ją połączyć na przykład z czarnymi cygaretkami albo z elegancką, ciemną spódnicą. Pod marynarkę warto założyć klasyczną koszulę albo koronkowy top. Taka wyjątkowa marynarka z pewnością podkręci twoją stylizację!