Okropny, rasistowski komentarz pod świątecznym zdjęciem Ślotały z mężem. Zareagowała szybko i dosadnie

Jedna z internautek napisała obrzydliwy rasistowski komentarz pod świąteczną fotografią Zofii Ślotały i jej męża. Celebrytka od razu zareagowała. Celnie zripostowała atak.

Zofia Ślotała i Kamil Haidar tworzą zgraną parę od kilku lat. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci: córka Rania oraz syn Leo. Na profilu Zosi w mediach społecznościowych, gdzie ochoczo relacjonuje swoje życie codzienne, można podejrzeć triki i patenty nowoczesnej mamy, a także obserwować proces dorastania jej pociech. Nie brakuje zabawnych anegdotek, a z publikowanych zdjęć nawet przez kabel sieciowy czuć rodzinne ciepło.

ZOBACZ TEŻ: Zosia Ślotała dekoruje choinkę w salonie razem z córką. Mała Rania przebrała się za mikołajkę. "Magicznie"

Mimo że Zosia i Kamil do tworzenia prawdziwej rodziny nie potrzebowali papierka, we wrześniu w tajemnicy przed wszystkimi stanęli na ślubnym kobiercu, gdzie przyrzekali sobie, że będą się kochać, póki śmierć ich nie rozłączy. 

CZYTAJ: Zosia Ślotała cieszy się, że udało jej się wziąć ślub w tajemnicy. Gwiazdy gratulują, w tym m.in. Anna Lewandowska

Kamil Haidar padł ofiarą rasizmu. Żona wzięła go w obronę

Niestety, nie wszyscy użytkownicy internetu poczuli magię świąt. Pod uroczą świąteczną fotografią Zosi i Kamila, obok świątecznych życzeń, znalazł się obrzydliwy rasistowski wpis: 

Pani Zosiu, wesołych świąt dla Pani i tego uciekiniera Pakistańczyka - czytamy.

Zofia nie puściła tego płazem internautce i wzięła w obronę swojego męża:

Żeby nie było zbyt miło na święta... - zaczęła i zwróciła się bezpośrednio do hejterki: Musi Pani trochę popracować nad geografią. Mój mąż jest w połowie Syryjczykiem. I jeszcze jeden zabawny fakt: Kamil urodził się w Lublinie, a to też nie jest w Pakistanie... - napisała.

Fani Zofii wtórowali jej i również zwrócili się bezpośrednio w stronę internautki:

Szkoda, że nie ma szczepionki na głupotę
Głupich nie sieją... Wstyd - pisali.

Ubolewamy, że wciąż w naszym kraju istnieje problem rasizmu. Apelujemy: reagujcie, nie pozostawajcie bierni. Jeśli jesteście świadkami rasizmu lub ksenofobii w sieci, możecie to zgłosić anonimowo TUTAJ.

 

Kamil Haidar padł ofiarą rasizmu. Zofia Ślotała stanęła w obronie mężaKamil Haidar padł ofiarą rasizmu. Zofia Ślotała stanęła w obronie męża instagram.com/miss_zi/

Kamil Haidar padł ofiarą rasizmu. Zofia Ślotała stanęła w obronie mężaKamil Haidar padł ofiarą rasizmu. Zofia Ślotała stanęła w obronie męża instagram.com/miss_zi/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.