Zosia Ślotała dekoruje choinkę w salonie razem z córką. Mała Rania przebrała się za mikołajkę. "Magicznie"

Święta tuż tuż, a gwiazdy coraz chętniej chwalą się efektami dekorowania swoich domów. Zosia Ślotała również wpadła w instagramowy szał zdjęć z choinką. Razem z córką pięknie udekorowała drzewko, które zajęło centralne miejsce salonu.

Gwiazdy uwielbiają święta, a my razem z nimi, szczególnie kiedy możemy podziwiać udekorowane wnętrza ich domów, których zdjęciami chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Choinkowy trend w tym roku zapoczątkowała Anna Lewandowska, która już 23 listopada przystroiła zielone drzewko. Teraz przyglądamy się świątecznym aranżacjom mieszkania jej koleżanki, Zosi Ślotały. Stylistka znalazła idealnego pomocnika do zdobienia choinki. Jej córka Rania przemieniła się w mikołajkę i zawieszała z mamą oryginalne bombki. 

Zosia Ślotała ubiera z córką choinkę

Żona Kamila Haidara opublikowała obszerny wpis na Instagramie, w którym wyznała, że koniec grudnia jest jej ulubionym okresem w ciągu całego roku. Pomijając fakt, że post gwiazdy powstał w związku ze współpracą z popularną platformą e-commerce i ma charakter typowo promocyjny, zwracamy uwagę, że Zosia za pomocą zamieszczonej fotografii pokazała, jak dekoruje dom na święta. Razem z Ranią ubrała już dużych rozmiarów choinkę

 
Oficjalnie rozpoczęłam mój ulubiony czas w roku... święta! Wczoraj dokończyłyśmy z Ranią ubierać choinkę, dzisiaj zawiesiłam wieniec na drzwi i zamówiłam ostatnie prezenty. Osobiście nie lubię zostawiać nic na ostatnią chwilę - czytamy na profilu stylistki. 

Starannie urządzony salon przeistoczył się w istny raj dla wszystkich miłośników świąt. Fani gwiazdy wyrazili w komentarzach zachwyt nad wystrojem pomieszczenia i nad poszczególnymi elementami dekoracji. Ich wzrok przyciągnął fotel z workiem prezentów oraz umieszczona pod choinką lokomotywa. Całość aranżacji utrzymana jest w typowo bożonarodzeniowych czerwono-złotych barwach, a mała Rania idealnie wkomponowała się swoim mikołajkowym strojem w świąteczną atmosferę fotografii.

Ta kolejka zupełnie baśniowa.
Magicznie. Wspaniała Rania!

Na InstaStories Zosia pokazała zbliżenie choinki, dzięki któremu widzimy oryginalne kształty zawieszonych na niej bombek. Niemal każda jest naprawdę wyjątkowa. 

Zobacz wideo Zofia Ślotała o ciąży koleżanek z show-biznesu!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.