"Top Model". To ona została nową współprowadzącą 13. edycji. Dobrze ją znacie

Właśnie ruszyły nagrania do 13. edycji programu "Top Model". Kto będzie pełnił funkcję współprowadzącej? Możecie być zaskoczeni.

Program "Top Model" zadebiutował w telewizji w 2010 roku. Od tamtego czasu cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Ostatnią edycję formatu zwyciężył Dominik Szymański, który po emisji związał się z programową koleżanką, Amelią Wnęk.Zakochani spodziewają się dziecka, o czym poinformowali w programie "Dzień dobry TVN". Już wkrótce widzowie poznają nowych uczestników, ponieważ ruszyły nagrania 13. edycji. Czeka na nich pewna niespodzianka. 

Zobacz wideo Dominik Szymański wygrał "Top Model. Pochwalił jednego jurora

"Top Model". Sofia Konecka-Menescal znów pojawi się na planie programu. Tym razem w roli współprowadzącej

W najnowszej edycji "Top Model" widzowie zobaczą stały skład jurorów: Joannę Krupę, Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszkę oraz Katarzynę Sokołowską. Nie zabraknie także Michała Piróga, który od lat wspiera uczestników za kulisami. Jak się okazuje, dołączy do niego finalistka 12. edycji programu - Sofia Konecka-Menescal. Stacja TVN przekazała, że modelka będzie pełnić funkcję współprowadzącej i potowarzyszy uczestnikom nie tylko podczas castingów, ale także w dalszych etapach programu. Co na to internauci? Byli podzieleni. "Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Sofia od początku była bardzo profesjonalna, a jej charyzma jest cudowna. Idealnie wpasuje się w program", "No tak, zero doświadczenia w modelingu sprawi, że na pewno będzie super pomagać", "Wciskanie byłych uczestników na siłę" - pisali. Jeśli chcecie powspominać przygodę Sofii Koneckiej-Menescal w formacie "Top Model", to zajrzyjcie do galerii na górze strony. 

 

"Top Model". Sofia Konecka-Menescal o nowej roli. "Nie mogę się doczekać"

Sofia Konecka-Menescal opowiedziała ostatnio o tym, jakie emocje towarzyszą jej w związku z nowym wyzwaniem w formacie stacji TVN. - Bardzo się cieszę z powrotu na plan "Top Model". Udział w programie był nie tylko niezapomnianą przygodą, okazał się dla mnie przede wszystkim początkiem nowej drogi. Dzięki "Top Model" spełniłam marzenie o pracy w modelingu. Nie mogę się doczekać, żeby podzielić się swoim doświadczeniem z nowymi uczestnikami - wyjawiła w wywiadzie dla stacji TVN. ZOBACZ TEŻ: Polak w niemieckim "Top Model". Rodzice wyrzucili go z domu, bo jest gejem. "Polska to bardzo chrześcijański kraj"

Czy Sofia sprawdzi się w nowej roli?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.