"Top Model". Finał za nami. Znamy zwycięzcę 12. edycji programu

12. sezon "Top Model" dobiegł właśnie końca. W sobotę 25 listopada poznaliśmy zwycięzcę programu. Spodziewaliście się takiego werdyktu?

"Top Model" od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów TVN-u. Teraz byliśmy świadkami 12. sezonu programu. Za nami już finał, w którym zmierzyło się aż czterech uczestników: Dominik Szymański, Natalia Węgrzynowska, Sofia Konecka-Menescal i Wiktoria Darda. Jak zawsze mogliśmy też ponownie zobaczyć tych, którzy odpadli we wcześniejszych odcinkach. W jury zasiedli:  reżyserka pokazów mody Kasia Sokołowska, wybitny fotograf Marcin Tyszka, projektant Dawid Woliński oraz gość specjalny Gosia Baczyńska. Finał poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg. Jednak to widzowie decydowali o tym, kto zdobędzie główną nagrodę

Zobacz wideo Karolina Gilon po ośmiu latach wspomina występ w "Top Model"

"Top Model". Finałowy odcinek. Emocje sięgały zenitu

Tak jak zawsze finałowy odcinek "Top Model" rozpoczął się od pokazu z udziałem czterech finalistów oraz byłych uczestników. Nie wszystkim fanom się jednak spodobał. "Coś nie pykło, Tadeusz tam wpadł na kogoś", "Przejścia Filipa nie da się zapomnieć... To było naprawdę słabe, jak na osobę, która tyle spędziła w tym programie i przyszła na finał oraz wzięła w nim udział", "Co wy im nałożyliście. Worki z cekinami" - pisali. 

Później mogliśmy zobaczyć okładkowe zdjęcia każdego z finalistów. Każdy z jurorów zabrał głos i skomentował to, jak wyszły fotografię. Po pokazie kolekcji Dawida Wolińskiego z dalszej rywalizacji odpadła Natalia Węgrzynowska. - To były najszczęśliwsze miesiące mojego życia. Znalazłam coś, w czym czuję się dobrze - powiedziała na koniec. 

Czterej finaliści 'Top Model'Czterej finaliści 'Top Model' fot. screen tvn player

"Top Model". Wiemy kto wygrał program

Do ostatniej rundy finałowego odcinka wszedł Dominik i Sofia. Nie zabrakło jednak łez, kiedy grono finalistów musiała opuścić Wiktoria. - Jestem z ciebie dumna - pocieszała ją Joanna Krupa. Wkrótce potem poznaliśmy zwycięzcę. Emocje trwały do samego końca, a prowadzący nie polepszali sytuacji, przedłużając czas przed ogłoszeniem werdyktu. W końcu stało się jasne, kto został zwycięzcą. - Zwycięzcą jest... Dominik Szymański - ogłosili. 

Swoje wrażenia po finale wyrazili fani na Instagramie. "No i super, myślę, że nie zmarnuje szansy", "Wygrany w 100 proc. zasłużona!", "Spoko! Najwięcej nauczył się w programie", "Wiara w ten program została mi przywrócona", "W końcu po wielu edycjach zwycięzca z dużym potencjałem" - czytamy. Nie wszyscy byli jednak zadowoleni, bo pojawiły się i takie komentarze: "Zasłużyła Wiktoria, ale historyjki się sprzedają w TVN", "No nie", "Liczyłam na wiktorie!!" - pisali oburzeni. A wy spodziewaliście się takiego wyniku?

Dominik Szymański, zwycięzca 12. edycji 'Top Model'Dominik Szymański, zwycięzca 12. edycji 'Top Model' fot. screen tvn player

ZOBACZ TEŻ: Finał "Top Model 12". Sobczyńska na ściankę zabrała żonę. Stępień cała upierzona [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.