Kajra przeżywa zwolnienie z TVP? W końcu zabrała głos po zmianach. "Jesteśmy w innych rejonach" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Bartosz Pańczyk
Co słychać teraz u Kajry i Sławomira, którzy nie pojawią się już w nowych odcinkach "Tak to leciało!"? Żona muzyka w rozmowie z Plotkiem wszystko wyjaśniła. Oceniła też zmiany w programie i powiedziała wprost, co sądzi o nowym prowadzącym teleturniej.

Plotek jako pierwszy informował, że nowym prowadzącym "Tak to leciało!" został Kacper Kuszewski. Słynny Marek Mostowiak z "M jak miłość" na plan muzycznego teleturnieju wchodzi na początku czerwca. Zastąpi tym samym dotychczasowe gwiazdy formatu - Sławomira i Kajrę. W rozmowie z Plotkiem żona słynnego muzyka z charakterystycznym wąsem skomentowała tę sytuację. Czy są rozżaleni, że nie pojawią się już na antenie TVP w produkcji, która sprawiała im wiele radości?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o niskiej oglądalności w TVP po zmianach

Kajra komentuje swoje rozstanie i Sławomira z programem TVP. Zdradza ich plany

Dotychczas słynni małżonkowie, którzy tworzą duet nie tylko w życiu prywatnym, ale i na scenie, nie komentowali rozstania z TVP czy wyboru nowego prowadzącego "Tak to leciało!". Ale Plotkowi udało się zdobyć komentarz Kajry w tej sprawie. Okazuje się, że żona Sławomira nie jest zdziwiona takim obrotem sprawy i nie czekała jak na szpilkach na powrót na plan. Choć nowe odcinki programu TVP2 z ich udziałem były ostatnio jeszcze emitowane, nie oznacza to, że Sławomir i Kajra niedawno je nagrywali. Czym się teraz zajmują? Nudy jak zwykle u nich nie ma. Ponieważ na wizji kobieta nie miała okazji pożegnać się z widzami, zrobiła to za naszym pośrednictwem.

Cześć tu Kajra. My swoją przygodę z programem 'Tak to leciało' zakończyliśmy w kwietniu 2023 roku, nagraliśmy wówczas dwie serie, które były, są pokazywane z dużym opóźnieniem. Bardzo się cieszymy z dużej oglądalności i popularności programu, za którą drodzy widzowie bardzo dziękujemy. Natomiast my od ponad roku jesteśmy już w zupełnie innych muzycznych rejonach i tematach, włącznie, z tym że nasz album Sławomir 'The Greatest Hits' okrył się diamentem, a kolejny jest w trakcie nagrywania. Efekty naszych działań i nieszablonowa twórczość muzyczna Sławomira - już za chwilę ujrzy światło dzienne. Będziecie państwo bardzo zaskoczeni!

- powiedziała nam Kajra.

Kacper Kuszewski nowym prowadzącym "Tak to leciało!". Kajra ocenia

Przy okazji Kajra zdradziła nam też, co sądzi o tym, że nowe odcinki ich programu przejmuje Kacper Kuszewski. Co by nie mówić, wykazała się klasą. - A jeżeli chodzi o prowadzącego, to wybór Kacpra Kuszewskiego jest bardzo dobrym wyborem produkcji. Ma wspaniałe obycie sceniczne i muzyczne, będzie bardzo dobrym wsparciem dla uczestników, którzy są gwiazdami tego formatu. Życzymy Kacprowi i całej fenomenalnej produkcji doskonałej zabawy, radości z pracy i spotkań z niezwykłymi uczestnikami - bo to jest magią tego programu. I oczywiście dużej oglądalności! A my widzimy się na koncertach, w tv i kanale Youtube Sławomira. Do zobaczenia! - zakończyła optymistycznie w rozmowie z Plotkiem.

Sławomir i KajraSławomir i Kajra KAPiF.pl / KAPIF.pl

Który teleturniej jest twoim ulubionym?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.