Koroniewska wróci do "M jak miłość"? Lipowska sceptyczna. Mówi o nowej aktorce [PLOTEK EXCLUSIVE]

Bartosz Pańczyk
Ostatnio w "M jak miłość" zaczęto poszukiwać Małgosi Mostowiak. Czy bohaterka Joanny Koroniewskiej wróci po latach do Grabiny? Zapytaliśmy o to produkcję i jej serialową matkę, w którą wciela się Teresa Lipowska. Aktorka nie była zbyt wylewna.

Od kiedy w 2013 roku Joanna Koroniewska opuściła plan "M jak miłość", temat jej powrotu wraca jak bumerang. Aktorka regularnie odrzuca jakiekolwiek próby produkcji ściągnięcia jej na plan. Wiele razy mówiła w wywiadach, że dla niej to zamknięty rozdział. Jednak scenarzyści właśnie podgrzewają atmosferę w sprawie powrotu jej postaci do serialu. W jednym z ostatnich odcinków hitu TVP, seniorka rodu Mostowiaków - Barbara - przeglądała album ze zdjęciami Małgosi i widzowie zobaczyli znowu na ekranie kadry z Joanną Koroniewską. Bohaterka Teresy Lipowskiej poprosiła Marcina (Mikołaj Roznerski), który prowadzi agencję detektywistyczną, by odnalazł jej córkę. Mężczyzna powiedział, że nie może tego obiecać, ale zrobi wszystko, co w jego mocy. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan ogląda swoje stare zdjęcia

Teresa Lipowska komentuje ewentualny powrót Małgosi Mostowiak do "M jak miłość"

Plotkuje się, że za jakiś czas na planie "M jak miłość" nowa aktorka przejmie rolę Małgosi Mostowiak. W przeszłości Joanna Koroniewska mówiła, że nie miałaby nic takiemu rozwiązaniu i dawała do zrozumienia, że ją to za bardzo nie interesuje. Na razie produkcja nabiera wody w usta w sprawie ewentualnego przywrócenia Małgosi do serialu. - Scenarzyści pracują nad kontynuacją wątków i nic konkretnego w tej sprawie nie mogę jeszcze powiedzieć - powiedziała nam Karolina Baranowska z biura prasowego serialu, gdy zapytaliśmy ją, do czego zmierza wątek z poszukiwaniem córki Barbary. Sama Teresa Lipowska przyznała, że póki co nic nie słyszała, by jej serialowa Myszka (tak rodzice nazywali Małgosię - przyp.red) pojawiła się znowu na planie.

Nie mam na ten temat zdania, zagram, co mi napiszą. Ale nie sądzę, że tamta co ją grała, znowu ją zagra. Tylko ktoś nowy jak coś. Ale nic nie wiem, nic takiego jeszcze z Małgosią nie grałam. Zdjęcia cały czas trwają, nawet w poniedziałek nagrywam nowy odcinek 

- powiedziała nam Teresa Lipowska. Zdjęcia Małgosi Mostowiak, które ostatnio oglądała w albumie Barbara, znajdziecie w galerii na górze strony.

Joanna Koroniewska wspomina pracę na planie "M jak miłość". "Byłam bardzo zmęczona"

Joanna Koroniewska rok temu w rozmowie z Pomponikiem przyznała, że nie tęskni za pracą na planie serialu. Szczególnie teraz, kiedy jest matką dorastających dzieci. Czas, który wcześniej spędzała przy produkcji, może poświecić swoim bliskim. - Nie wiem, czy za dużo musiałam pracować, ale na pewno była to praca bardzo trudna. Wstawaliśmy o godzinie czwartej i pracowaliśmy wiele godzin na planie. Jak porównam to ze swoim życiem w tej chwili, a w międzyczasie dużo jeździłam z teatrami i w ten sposób zarabiałam na chleb, to powiem szczerze: każda praca wymaga jakiegoś poświęcenia. (...) Kompletnie tego nie potrzebuję - stwierdziła. - Nie wyobrażam sobie wracać tam po takim czasie, po co miałabym to robić? Ja nie odeszłam, bo miałam taką fanaberię, ja odeszłam, bo byłam bardzo zmęczona tym rodzajem pracy i dalej jestem - dodała. Żałujecie, że nie zobaczycie jej w serialu?

Ostatni odcinek 'M jak miłość' z udziałem Joanny Koroniewskiej.Ostatni odcinek 'M jak miłość' z udziałem Joanny Koroniewskiej. Fot. screen 'M jak miłość' / TVP VOD

Chcielibyście powrotu Małgosi Mostowiak do "M jak miłość"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.