Koniec seriali TVP. Ostatni odcinek "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" pod znakiem zemsty mafii i widma śmierci

Czas rozstać się z "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" na kilka miesięcy. Dowiedzieliśmy się, że już w połowie maja telewizyjna Dwójka wyemituje ich ostatnie odcinki przed wakacjami. W każdym z nich wydarzy się tragedia.

Już niedługo popularne seriale TVP udadzą się na wakacyjną przerwę. Scenarzyści na koniec sezonów przygotowali dla fanów trzymające w napięciu zwroty akcji, które wywrócą życie głównych bohaterów do góry nogami. Co ciekawe, zarówno w "Na dobre i na złe" (odcinek 922) jak i w "M jak miłość" (odcinek 1808) w ostatnich odcinkach motywem przewodnim będzie zemsta mafii. Co dokładnie się wydarzy i kiedy seriale TVP2 zakończą na kilka miesięcy emisję? Wszystko wiemy!

Zobacz wideo Barciś zdradza, że nie proponują mu nowych ról

"Na dobre i na złe". Wiemy, co się wydarzy w ostatnim odcinku przed wakacjami

Jeśli chodzi o "Na dobre i na złe", ostatni odcinek przed wakacjami w 2024 roku zostanie wyemitowany 22 maja. Jego najważniejszym wątkiem będzie zemsta gangstera z Fuerteverury, który chce zniszczyć życie ulubieńców widzów - Blanki (Pola Gonciarz) i Mario (Marcin Korcz) za to, że mężczyzna zostawił go swego czasu na pewną śmierć. Gdy lekarka w końcu zorientuje się, że Sergiusz jest niebezpieczny, będzie chciała ostrzec męża, by się ukrył. To się nie uda. Finałowe dramatyczne sceny obecnego sezonu "Na dobre i na złe" okażą się krwawą konfrontacją Mario z Sergiuszem. Jego stawką będzie życie Blanki! Akcja zostanie zawieszona w momencie, że nie będzie wiadomo, kto - i czy w ogóle - przeżył. A dopiero co Blanka i Mario byli tacy szczęśliwi i brali ślub. Piękne zdjęcia z uroczystości znajdziesz w galerii na górze strony.

"M jak miłość". Czy Marcin przeżyje po starciu z gangsterami?

Tymczasem ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami będzie można zobaczyć w TVP2 21 maja. W nim z kolei akcja będzie toczyła się wokół Marcina, w którego wciela się Mikołaj Roznerski. Żądni zemsty gangsterzy przysporzą widzom szybsze bicie serca. Detektyw w ostatnich minutach odcinka zostanie przez nich ogłuszony ciosem w głowę, porwany i na polecenie Roberta, dostarczony do magazynu na odludziu. A później po ostrej wymianie zdań, brutalnie pobity aż do utraty przytomność. Czy przeżyje? To na razie pilnie strzeżona tajemnica. Niestety na razie nie wiadomo kiedy seriale wrócą z wakacyjnej przerwy. 

 
Który serial obecnie emitowany w TVP najbardziej cenisz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.