"Sanatorium miłości". Maria miała kiedyś kruczoczarne włosy. Kuracjuszka pokazała stare zdjęcia. Ale zmiana!

Maria jest jedną z uczestniczek nowego "Sanatorium miłości". Od czasu wzięcia udziału w programie sporo schudła i przeszła metamorfozę. Maria jest dziś jasną blondynką, ale w przeszłości miała czarne włosy. Zobaczcie stare zdjęcia kuracjuszki.

Maria Oleksiewicz to jedna z najbarwniejszych postaci w szóstym sezonie "Sanatorium miłości". Ostatnio uczestniczka została okrzyknięta kuracjuszką odcinka. Seniorka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje swoje codzienne życie. Jak na razie ma zaledwie tysiąc obserwatorów, ale wygląda na to, że dzięki udziałowi w matrymonialnym show TVP ta liczba może wkrótce poszybować w górę. Maria w programie dała się poznać jako pełna energii blondynka. Na Instagramie udostępniła kilka swoich starych zdjęć i jak się okazuje, kiedyś miała zupełnie inny kolor włosów.

Zobacz wideo Wielka miłość po "Sanatorium Miłości"! Już tego nie ukrywają

"Sanatorium miłości". Maria pokazała stare zdjęcia. Spójrzcie na ten kolor

Maria z "Sanatorium miłości" to prężnie działająca bizneswoman. W programie przyznała, że jeszcze jako nastolatka musiała bardzo szybko dojrzeć, bo wcześnie straciła ojca. Dziś ma firmę, która zajmuje się produkcją wyrobów mięsnych. - Całe życie miałam firmy: wytwórnię wędlin, masarnię, pensjonat, restaurację i hotel w Zakopanem. Ojciec zmarł, jak miałam 19 lat, więc przejęłam po nim pałeczkę i musiałam być motorem. Moje nazwisko to marka tak jak Blikle czy Grycan. Wszyscy znają naszą kaszankę. Nawet w "Sanatorium" trzech kamerzystów wołało na mnie: "kaszanka". Odpowiadałam im: wy musicie mnie znać od dawna, chłopaki - mówiła w odcinku. Emerytka od czasu wzięcia udziału w programie przeszła metamorfozę. Niedawno przyznała, że bardzo zeszczuplała i w planach ma dalsze odchudzanie. "No i schudłam 12 kilogramów w trzy miesiące (...) Idę robić biodro i muszę zwalić 40 kilogramów" - napisała na Facebooku. Sekretem Marii okazała się dieta keto, która polega na zwiększonym udziale tłuszczów, a eliminuje m.in. potrawy mączne, ryż i makaron. Więcej o przemianie Marii przeczytasz tutaj. To już kolejna metamorfoza w życiu Marii. Uczestniczka wyjawiła, że jakiś czas temu miała kruczoczarne włosy. Jak prezentowała się w takim wydaniu? Zdjęcia Marii w ciemnym kolorze włosów znajdziecie na dole strony

'Sanatorium miłości'. Maria'Sanatorium miłości'. Maria fot. facebook.com/ Sanantorium miłości

"Sanatorium miłości". Maria szuka mężczyzny z pozycją. "Bywam na różnych przyjęciach i ważne, żeby on potrafił się tam odnaleźć"

Maria z "Sanatorium miłości" świetnie radzi sobie w biznesie, ma pieniądze i mieszka w luksusowych warunkach. Do szczęścia brakuje jej jedynie drugiej połówki. To właśnie dlatego zgłosiła się do programu. Jest jednak zdania, że nie każdy odnalazłby się u jej boku i jest dość wybredna. W rozmowie z Plejadą przyznała, że szuka partnera z pozycją. Tak zareagowała, gdy została zapytana, co myśli o Ryśku, który jest ulubieńcem kuracjuszek. - Mam koleżanki w Szwecji, które prowadzą biura nieruchomości, są lekarkami, adwokatkami. Kobiety wykształcone, z domami i pozycją. Sama zresztą jestem wykształcona, znam języki, będę miała szwedzką emeryturę - i co, wezmę sobie nieogolonego Ryśka z "Sanatorium miłości"? Ja rozumiem, facet po czterdziestce, który ma ładny, czarny zarost, ale nie facet, który ma parę włosków. Do tego jest niskiego wzrostu. A ja jestem wielka baba przy kości, hrabina za przeproszeniem. To byłby mezalians. Mój partner musi mieć pozycję. Bywam na różnych przyjęciach i ważne, żeby on potrafił się tam odnaleźć. Cały Konstancin mnie zna - podsumowała Maria.

 
 
 
Który program najlepiej łączy ludzi?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.