"Twoja twarz brzmi znajomo". Edward Miszczak robi krok do tyłu. Wraca jedna z gwiazd

Kolejne zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Do programu ma wrócić jedna z gwiazd, która zniknęła wraz z roszadami Edwarda Miszczaka.

Piotr Gąsowski ma pojawić się w 20., jubileuszowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - donoszą Wirtualne Media. Możliwe, że zobaczymy go w nowej roli - tym razem jako jurora. Przypominamy, że z pracy w programie zrezygnował niedawno Paweł Domagała. Warto także wspomnieć, że wynik ostatniego, 19. sezonu programu jest drugim najgorszym "osiągnięciem" w historii show. Gorzej poradził sobie jedynie 13. sezon w 2020 roku, który przypadał akurat na wybuch pandemii.

Zobacz wideo O Kubie Szmajkowskim w "Twoja twarz brzmi znajomo" pisała zagraniczna prasa. Niepochlebnie

"Twoja twarz brzmi znajomo". Miszczak robi krok do tyłu? Do programu ma wrócić Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski współprowadził aż 17 edycji programu i odszedł w geście solidarności wobec Katarzyny Skrzyneckiej. Przypominamy, że prezenterka została zwolniona z posady jurorki, kiedy do Polsatu przeszedł Edward Miszczak. "Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem, dziękuję (...). Odchodzę wraz z tobą i też jak najgoręcej, dziękuję wszystkim twórcom i współtwórcom tego przepięknego programu" - pisał wówczas na Instagramie.

Twoja twarz brzmi znajomo. Piotr GąsowskiTwoja twarz brzmi znajomo. Piotr Gąsowski fot. KAPIF

Nie tylko "Twoja twarz brzmi znajomo". Zmiany Edwarda Miszczaka w Polsacie to klapa

Edward Miszczak po 25 latach kierowania TVN-em postanowił wesprzeć najsilniejszą konkurencyjną stację - Polsat. Zajął tym samym fotel wygrzany przez Ninę Terentiew, która przeszła do rady nadzorczej. W ostatnich miesiącach sporo mówiło się o zmianach, które zaproponował Miszczak w Polsacie - dyrektor zwolnił m.in. Katarzynę Dowbor z programu "Nasz nowy dom", odświeżył skład jurorski "Twoja twarz brzmi znajomo" czy zaproponował takie tytuły, jak "The Real Housewives. Żony Warszawy" i "Temptation Island Polska". Ku zaskoczeniu doświadczonego dyrektora, zmiany nie przełożyły się na zainteresowanie widzów. "Nasz nowy dom" ma mniejszą oglądalność, format "Żony Warszawy" został przeniesiony na późniejszą godzinę ze względu na małą publiczność, a "Temptation Island Polska" to tak duży niewypał, że wiemy już, że kolejnego sezonu nie będzie. Zmiany Miszczaka w Polsacie na chłodno oceniła ostatnio w rozmowie z nami Paulina Młynarska.

Twoja twarz brzmi znajomo - Piotr Gąsowski, Maciej DowborTwoja twarz brzmi znajomo - Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor skos/KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.