"Twoja twarz brzmi znajomo". Wpadka w programie. Kuba Gąsowski w cieniu ojca

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kuba Gąsowski wygrał ósmy odcinek show. Mimo tego, produkcja pogratulowała ojcu 27-latka, Piotrowi Gąsowskiemu.

W trwającej obecnie edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" możemy oglądać zmagania Jakuba Gąsowskiego, syna Piotra i Hanny Śleszyńskiej. 27-latek, podobnie jak jego rodzice, od lat związany jest ze sceną. Skończył szkołę aktorską, przez co wcielanie się w różne postaci ma w małym paluszku. Dowodem na to może być wygrana w ósmym odcinku show, gdzie wcielił się w Ronniego Van Zanta z grupy Lynyrd Skynyrd. Produkcja jednak, zamiast podziękować 27-latkowi, złożyła gratulacje... Piotrowi Gąsowskiemu. 

Zobacz wideo Kuba Szmajkowski ma za sobą aferę w "TTBZ". Jak sobie z nią poradził?

"Twoja twarz brzmi znajomo". Jakub Gąsowski wygrywa odcinek. Produkcja gratuluje ojcu

"Ósmy odcinek wygrywa Piotr Gąsowski jako Lynyrd Skynyrd" - obwieściła produkcja "Twoja twarz brzmi znajomo" na Instagramie. Błąd momentalnie wychwycił sam zainteresowany i udostępnił wpis w mediach społecznościowych. "Dziękuję! W końcu po tylko występach w siedemnastu edycjach, coś wygrałem! Synu, a tobie gratuluję" - napisał wyraźnie rozbawiony Piotr Gąsowski.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Jakub Gąsowski powalił jurorów

Jakub Gąsowski wykonał na scenie legendarny utwór "Sweet Home Alabama". Jurorzy chóralnie przyznali, że uczestnik poradził sobie brawurowo z powierzonym mu zadaniem. - Widać było, że znakomicie się czujesz w tej postaci. Świetnie się bawisz, schowałeś się kompletnie. Miałeś charyzmę i osobowość postaci - oceniła Małgorzata Walewska. - Mam wrażenie, że sam sobie zazdrościsz, że mogłeś Ronniego zaśpiewać na scenie. To było pyszne. Świetnie to zrobiłeś. Bardzo mi się podobało - wtórował Robert Janowski.

 

"Twoja twarz brzmi znajomo". Jakub Gąsowski wahał się, czy wziąć udział w show

Jakub Gąsowski otrzymał propozycję udziału w "Twoja twarz brzmi znajomo" jeszcze na początku 2023 roku. Zrezygnował jednak z udziału, a jego tata w podcaście "WojewódzkiKędzierski" mówił, że radził się rodziców, jaka ma być jego decyzja. - Powiedziałem: "Kuba, cokolwiek ci nie powiem, będziesz się z tym źle czuł. Musisz sam tę decyzję podjąć". Wiem, jak bardzo mu zależało. Dostał się do tego programu bez mojej wiedzy, uczestniczył w castingu. Mało tego, pytano mnie, czy ja nie będę miał nic przeciwko, czy jestem w stanie wytrzymać te potworem ataki, że ja mu załatwiłem robotę - mówił.

'Twoja twarz brzmi znajomo'. Jakub Gąsowski pomylony z Piotrem Gąsowskim'Twoja twarz brzmi znajomo'. Jakub Gąsowski pomylony z Piotrem Gąsowskim fot. Instagram @piotr.gasowski.official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.