"Milionerzy". Pytanie za pół miliona. Wiedzieliście, że kieszeń kurtki ma swoją nazwę? Uczestnik też nie wiedział

Za nami 654. odcinek "Milionerów". Tym razem grę o milion kontynuował pan Bartłomiej z Krakowa. W poprzedniej odsłonie zdobył już 20 tysięcy złotych. Jak sobie poradził w dalszej grze?

Kolejny odcinek "Milionerów" przyniósł niespodziewane emocje. W 654. odsłonie programu grę kontynuował pan Bartłomiej z Krakowa. W poprzednim odcinku uczestnikowi udało się poprawnie odpowiedzieć na aż sześć pytań. Do dyspozycji zostało mu ostatnie koło ratunkowe. Pan Bartłomiej nie ukrywał, że bardzo zależało mu na wygraniu nagrody głównej. Czy udało mu się to? Sprawdźcie!

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". To pytanie sprawiło trudności uczestniczce

Pan Bartłomiej nie miał sobie równych. Bez większych trudności poradził sobie z następnymi pytaniami. Nie da się ukryć, że wykazał się wiedzą na różne kategorie. W końcu jednak trafił na temat, który przyprawił go o ciarki. Pytanie za 500 tysięcy złotych dotyczyło ubioru. Brzmiało: "Pionowa kieszeń zimowej, sportowej kurtki, zapinana na suwak po lewej stronie klatki piersiowej, nazywana jest kieszenią:". Uczestnik przyznał, że kompletnie nie interesuje się modą. Zostały przygotowane cztery możliwe opcje:

  • A. bilonówką, 
  • B. napoleońską, 
  • C. wiktoriańską, 
  • D. zegarówką.

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie

Pan Bartłomiej nie ukrywał, że nie zna poprawnej odpowiedzi na to pytanie. Nie miał już również do dyspozycji żadnego koła ratunkowego. Próbował wybrać odpowiednią opcję drogą dedukcji. Nie był jednak pewny swoich przemyśleń. Jako że chodziło o wysoką kwotę, postanowił opuścić grę z 250 tysiącami na koncie. Przyznał, że i tak jest bardzo zadowolony z wygranej. Po rezygnacji uczestnika okazało się, że poprawną odpowiedzią była "B. napoleońską". 

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 608. odcinku "Milionerów" wystąpiła pani Kinga. Uczestniczka musiała wypowiedzieć się na temat twórczości Stanisława Wyspiańskiego. Okazało się jednak, że nie był to jej dobry dzień. Na tym etapie musiała zakończyć przygodę z grą. W 609. odcinku programu zagościł pan Mateusz. Uczestnik miał za zadanie wskazać prawidłową odpowiedź w pytaniu na temat piosenki politycznej Pawła Kukiza. Bohater nie był pewny. Postanowił jednak zaryzykować i wskazać tę opcję, którą podpowiadała mi intuicja. W ten sposób zdobył aż 125 tysięcy. Niestety, jego radość nie trwała zbyt długo. Następne pytanie okazało się trudniejsze. Pan Mateusz opuścił show TVN-u. ZOBACZ TEŻ: "Milionerzy". Tę okładkę Beatlesów znają wszyscy, ale zauważyliście ten szczegół? Uczestnik miał problem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.