"Siostry wielkiej wagi". Tammy zrzuciła więcej kilogramów. Pochwaliła się zdjęciami. "Cieszę się, że żyję"

Tammy Slaton z programu "Siostry wielkiej wagi" na początku swojej drogi do wymarzonej sylwetki ważyła 325 kilogramów. Obecnie udało jej się zrzucić ponad 100 kilogramów. Ostatnio pochwaliła się nowymi zdjęciami.

Tammy i Amy Slaton to siostry, które są znane z programu "Siostry wielkiej wagi". Obie panie przez wiele lat zmagały się z nadwagą. Widzowie mogli obserwować na małym ekranie ich drogę do wymarzonej sylwetki. Początkowo razem ważyły półtony. Choć nie było łatwo, kobiety łącznie zrzuciły ponad 200 kilogramów. Utrata zbędnych kilogramów była szczególnie trudna dla Tammy, która wielokrotnie zmagała się z efektem jojo. Początkowo ważyła 325 kilogramów. Pobyt w specjalnym ośrodku sprawił, że straciła 80 kilogramów. Obecnie jest po operacji bariatrycznej, dzięki czemu ciągle chudnie.

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

"Siostry wielkiej wagi". Tammy pokazała nowe zdjęcia. Zrzuciła więcej kilogramów

Tammy Slaton wstawia coraz więcej zdjęć za pomocą mediów społecznościowych. Na profilu na Instagramie obserwuje ją ponad pół miliona fanów. Ostatnio uczestniczka programu "Siostry wielkiej wagi" opublikowała ujęcia bez wąsów tlenowych. Tammy regularnie je nosiła tuż po zachorowaniu na koronawirusa. Nowe zdjęcia są znakiem, że jej stan zdrowia się polepsza. Jak przekazuje portal Hollywood Life Tammy wyznała, że obecnie lekarz zalecił jej noszenie wąsów tlenowych jedynie w nocy. Wkrótce być może będzie mogła funkcjonować bez nich. 

 

Uwadze fanów nie uszedł fakt, że Tammy zrzuciła jeszcze więcej kilogramów. Na nowych ujęciach na Instagramie można zauważyć, że kobieta znacznie zmniejszyła swoją wagę. Obserwatorzy byli zachwyceni. "Ale zrobiłaś postęp. Wyglądasz dobrze", "Obserwuję twoją transformację od początku. Tak trzymaj!". Sama Tammy również jest z siebie zadowolona. "Czuję się świetnie! Cieszę się, że żyję (...)" - podkreśliła w jednym z wywiadów.

"Siostry wielkiej wagi". Niedawno Tammy i Amy zaprezentowały się w nowej odsłonie

Amy i Tammy z programu "Siostry wielkiej wagi" jakiś czas temu zaprezentowały się w mało spotykanej odsłonie. Kobiety postanowiły wybrać się na koncert Kevina Gates'a. Na tę okazję wybrały eleganckie stylizacje. Nigdy wcześniej nie pozowały w takich kreacjach. Amy postawiła na top z dekoltem, który idealnie podkreślił dużą utratę wagi. Stylizację dopełniła wieczorowym makijażem i fryzurą. Tammy z kolei postawiła na minimalizm. Zdecydowała się na biały top z motywem kwiatowym i jeansową kurtkę. Na zdjęciach widać, że w takiej odsłonie obie panie czują się bardzo dobrze. Fani byli zaskoczeni. "Wow, jestem zachwycony waszą przemianą! Tylko na siebie spójrzcie!" - pisali w komentarzach. ZOBACZ TEŻ: Fani "Sióstr wielkiej wagi" uważają, że mąż Tammy Slaton wyjawił prawdę. Mężczyzna miał zdradzić, że małżeństwo jest fałszywe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.