"Siostry wielkiej wagi". Razem zrzuciły ponad 200 kilogramów. Pokazały się w wieczorowych kreacjach i makijażu

Amy i Tammy Slaton z programu "Siostry wielkiej wagi" wracają do formy. Pochwaliły się niesamowitą utratą wagi i wzięły udział we wspólnej zabawie. Siostry w końcu zaczynają żyć pełnią życia i cieszyć się jego urokami.

Gwiazdy programu "Siostry wielkiej wagi", Amy i Tammy Slaton wywołały prawdziwą sensację. Postanowiły pokazać się po przemianie i trzeba przyznać, że różnica widoczna jest gołym okiem. Łącznie udało im się zrzucić ponad 200 kilogramów. Główną rolę odegrało tu samozaparcie i chęć walki o siebie. Kobiety przepełnia ogromna radość i podekscytowanie spowodowane powrotem do normalnego życia.

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

Amy i Tammy Slaton z programu "Siostry wielkiej wagi" są nie do poznania. Uczestniczki hitowej produkcji łącznie schudły ponad 200 kilogramów

Amy i Tammy Slaton z popularnego reality show transmitowanego w TLC spędziły weekend z rodzeństwem, a jedna z nich postanowiła poświęcić trochę czasu internautom. Amy postanowiła opublikować w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie. Z fotografii wynika, że "Siostry wielkiej wagi" wzięły udział w koncercie Kevina Gates'a. Chcąc podkreślić rangę wydarzenia obie panie postawiły na wyjątkowo eleganckie stylizacje.

Amy i Tammy Slaton, 'Siostry wielkiej wagi'Amy i Tammy Slaton, 'Siostry wielkiej wagi' Fot. TikTok.com/@amyhalterman87

"Siostry wielkiej wagi" podzieliły się z internautami niecodzienną fotografią. Utratę kilogramów widać gołym okiem

Amy założyła koronkowy top z głębokim dekoltem, chcąc w ten sposób pokazać znaczącą utratę wagi. Elegancką kreację uzupełniła widocznym z daleka, przydymionym cieniem do powiek. Włosy częściowo podpięła w ponadczasowy kucyk, który nie odwracał uwagi od wieczorowego makijażu. Tammy w przeciwieństwie do siostry zdecydowała się na minimalistyczny makijaż. Ubrała bardzo dziewczęcy, kwiecisty top, który połączyła z dżinsową kurtką. Obie panie wyglądały naprawdę dobrze i zdawały się być szczęśliwe. Fani sióstr Slaton nie szczędzili pozytywnych komentarzy pod niecodziennym zdjęciem.

Wyglądacie niesamowicie pięknie. Życzę wam wszystkiego najlepszego we wszystkim, co stanie na waszej drodze. Nie mogę się na was napatrzeć.
Jestem z was bardzo dumna. Żyjcie pełnią życia i cieszcie się jego urokami. Jest bardzo ulotne i nie warto tracić czasu.
Jestem zachwycony waszą przemianą! Tylko na siebie spójrzcie!

Tammy udało się zrzucić zbędne kilogramy przy pomocy innych osób. Przez dłuższy czas uczęszczała do centrum rehabilitacji żywieniowej. Przeszła także poważną operację bariatryczną. Amy miała więcej szczęścia. Nie potrzebowała aż tak poważnej interwencji i pomocy specjalistów. Schudła jednak o wiele mniej od siostry.