"Rolnik szuka żony". Jessica wystroiła się na komunię siostry. Nieodpowiednia kreacja na taką okazję?

Jessica Miemiec wystąpiła w piątej odsłonie programu "Rolnik szuka żony". Niedawno pochwaliła się zdjęciami z rodzinnego przyjęcia. Wzrok przyciąga jej strój.

Jessica Miemiec dała się poznać w programie "Rolnik szuka żony". Była jedną z najbardziej barwnych uczestniczek. W randkowym show próbowała przekonać do siebie rolnika Krzysztofa. Choć jej się to nie udało, z pewnością zwróciła na siebie uwagę widzów. Jessica zdobyła dużą popularność, jednak nie zaangażowała się w życie medialne. Co jakiś czas publikuje posty na swoim profilu na Instagramie. Jej poczynania obserwują prawie trzy tysiące użytkowników.

Zobacz wideo Rolnik szuka żony. Marta Manowska o rozstaniu Grześka i Doroty

"Rolnik szuka żony". Jessica pochwaliła się stylizacją na pierwszą komunię siostry

Jessica Miemiec w programie "Rolnik szuka żony" była znana również z nietypowego wizerunku. Uczestniczka preferowała mocne makijaże, zabiegi medycyny estetycznej, a także odważne stroje. Nie stroniła od doczepianych włosów i sztucznych rzęs. Wielu widzów uważało, że jej wygląd niewiele ma wspólnego z życiem na wsi i zawodem rolnika. Część z nich zastanawiała się, dlaczego kobieta zabiega o nieśmiałego Krzysztofa. Jessica pokazała jednak, że zależy jej na znajomości z rolnikiem. Choć ten jej nie wybrał, przyznała, że nie żałuje udziału w programie.

 

Jessica Miemiec co jakiś czas publikuje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Rzadko jednak komunikuje się z obserwatorami. Tym razem pochwaliła się serią ujęć z pierwszej komunii siostry. Zapozowała z rodziną i pokazała, jak spędził ten wyjątkowy dzień. Na przyjęciu zaprezentowała się w nietypowej sukience. Postawiła na obcisłą, krótką sukienkę w białym kolorze i wysokie szpilki. Można zauważyć, że Jessica nie zrezygnowała z odważnego stylu, nawet podczas uroczystości kościelnych.

Jessica z "Rolnika" wystąpiła w innym programie

Choć Jessica Miemiec rzadko pojawia się w polskim show-biznesie, nie stroni od programów telewizyjnych. Uczestniczka "Rolnika" wielokrotnie pokazała, że nie boi się kontrowersyjnych wyzwań. Bohaterka randkowego show niedawno wystąpiła w "Magii nagości". W wywiadzie z Party.pl przyznała, że czuła się bardzo komfortowo. "Była bardzo swobodna atmosfera i normalnie się rozebrałam, nie było problemu. Troszkę się stresowałam, ale była taka luźna atmosfera, że nie było naprawdę czym się stresować" - powiedziała. Jessice udało się dojść do finału. Niestety, nie znalazła miłości w show. ZOBACZ TEŻ: "Love Island". Sandra o ukrywaniu znajomości z Adamem i Karoliną Gilon. "To jest śmieszne dla mnie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.