"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec pokazała się bez makijażu. Trudno ją rozpoznać

Jessica Miemiec z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" zasłynęła z zamiłowania do mocnego makijażu i medycyny estetycznej. Niedawno uczestniczka hitu TVP zaskoczyła wszystkich i opublikowała zdjęcie sauté. W naturalnej wersji wygląda o wiele młodziej.

Pomimo że Jessica Miemiec wystąpiła w programie "Rolnik szuka żony" kilka lat temu, wielu widzów do dziś uważa ją za najbardziej charakterystyczną uczestniczkę spośród wszystkich edycji. Choć kobiecie nie udało się zdobyć serca Krzysztofa, zyskała sporą rozpoznawalność i sympatię widzów. Ostatnio Jessica zaprezentowała się na Instagramie w naturalnej wersji. Bez makijażu wygląda jak zupełnie inna osoba.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Kamila opowiedziała o swoim nałogu

"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec pokazała się bez makijażu. Trudno ją rozpoznać

Od czasu występu w programie "Rolnik szuka żony" Jessica przeszła sporą metamorfozę. W show TVP poznaliśmy ją jako brunetkę lubującą się w mocnym makijażu. Teraz na głowie uczestniczki na dobre zagościł blond. Wygląda też na to, że coraz częściej zaczęła stawiać na naturalność. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć sauté. Na ostatniej fotografii wręcz trudno ją rozpoznać. Musimy przyznać, że bez sztucznych rzęs i mocno pomalowanych ust Miemiec wygląda znacznie młodziej.

 

Więcej aktualnych zdjęć Jessiki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Jessica nie porzuciła medialnych zapędów. Po występie w hicie TVP niedoszła żona rolnika pojawiła się w kilku innych programach, takich jak "Shopping Queens", "Jak matka z córką", a nawet kontrowersyjnej "Magii nagości". W ostatnim wywiadzie dla serwisu Party.pl Miemiec wyznała, że nie zamierza na tym poprzestać. Tym razem wybór padł na randkowy show Polsatu.

Jak będę miała czas, to pójdę do "Love Island". Ciepło, plaża, palmy… Z chęcią się zgłoszę - zadeklarowała Jessica.

Jak wam się podoba Jessica w naturalnej wersji? Powinna częściej rezygnować z makijażu?

Więcej o:
Copyright © Agora SA