"Rolnik szuka żony". Jessica wystąpiła w "Magii nagości". Wspomina: Normalnie się rozebrałam

Nie da się ukryć, że Jessica Miemiec z programu "Rolnik szuka żony" uwielbia świat telewizji. Okazuje się, że nie boi się nawet kontrowersyjnych wystąpień. Właśnie opowiedziała, jak wspomina udział w "Magii nagości".

Jessica Miemiec po występie w programie "Rolnik szuka żony" zyskała popularność. Od jej udziału w randkowym show TVP minęło już kilka lat, ale trzeba przyznać, że tak charyzmatycznej uczestniczki  jeszcze nie było. Kobieta pojawiła się w programie jako kandydatka Krzysztofa. Niestety, nie udało jej się zdobyć serca rolnika, ale nie poddała się i nie daje też o sobie zapomnieć. Swego czasu występowała w innych programach typu show m.in. w "Jak matka z córką", "Shopping Queens", a nawet w "Magii nagości".  W najnowszej rozmowie z portalem Party.pl Jessica zdradza, jak wspomina udział w kontrowersyjnym show

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

'Rolnik szuka żony'. Klaudia zabrała Valentyna do świątyni"Rolnik szuka żony". Klaudia zamieszkała z Valentynem. To ją zaskoczyło

"Rolnik szuka żony". Jessica wystąpiła w "Magii nagości" 

Jessica Miemiec z programu "Rolnik szuka żony" otwarcie przyznaje, że lubi telewizyjny świat. Ostatnio rozważała nawet zgłoszenie do "Love Island". Niedawno wzięła udział w "Magii nagości". Program polega na tym, że uczestnicy muszą się zaprezentować nago. W rozmowie z portalem Party.pl Jessica wyznała, jak się z tym czuła. 

Była bardzo swobodna atmosfera i normalnie się rozebrałam, nie było problemu. Troszkę się stresowałam, ale była taka luźna atmosfera, że nie było naprawdę czym się stresować - wspomina.

Później Jessica została zapytana, czy nie bała się, że program będą mogli zobaczyć jej bliscy, sąsiedzi lub pracodawcy. Okazuje się, że to również nie stanowiło dla niej żadnego problemu.

Ja się tym nie przejmuję. Idę przed siebie i nie patrzę na to. Udaję, że nie widzę tych ludzi, bo nie ma czym się przejmować - zdradziła.
 

Ania i Grzegorz Bardowscy"Rolnik szuka żony". Grzegorz na zdjęciu z młodości. "Zmężniałeś"

W dalszej części rozmowy z portalem Party.pl Jessica zdradziła, jak dalej potoczyły się jej losy w "Magii nagości". Wszystko wskazuje na to, że celebrytka wciąż poszukuje miłości.

Doszłam do finału, ale nie poszłam na randkę. Wybrał inną kobietę, ale bardzo fajny chłopak. Przystojny, opalony super - powiedziała.

Oglądaliście odcinek "Magii nagości", w którym pojawiła się Jessica z programu "Rolnik szuka żony"?

Więcej o: