Najmłodszy syn Ibisza to skóra zdjęta z ojca. Porównał zdjęcia z dzieciństwa [PLOTEK EXCLUSIVE]

Syn Krzysztofa i Joanny Ibiszów rośnie jak na drożdżach. Prezenter w rozmowie z Plotkiem przyznał, że Borys robi się do niego coraz bardziej podobny.

Krzysztof Ibisz we wrześniu ubiegłego roku doczekał się trzeciego syna. Prezenter, który jest już tatą Maksymiliana i Vincenta, na nowo odkrywa uroki opieki nad małym dzieckiem. Prowadzący "Tańca z Gwiazdami" towarzyszył także żonie Joannie podczas zajęć w szkole rodzenia i podkreślał, że mimo iż ma już dzieci, dowiedział się wielu nowych informacji. Ibisz powiedział nam, że Borys cudownie się rozwija, a jego podobieństwo do słynnego taty jest uderzające.

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz o najmłodszym synu

Krzysztof Ibisz o najmłodszym synu. Śpiewa mu piosenki

Polsat ogłosił, że Krzysztof Ibisz będzie jednym z uczestników nadchodzącej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Prezenter w rozmowie z Plotkiem potwierdził, że zaczął już szkolić warsztat wokalny. Chętnie śpiewa też swojemu najmłodszemu synowi i wybiera wtedy bardzo klasyczny repertuar.

Śpiewam, kiedy chcę go uśpić. Bardzo lubię na przykład taką starą Warszawę, Mieczysława Fogga, Hankę Ordonównę (...), ale też poezję śpiewaną, Stare Dobre Małżeństwo, Grzegorza Turnaua, Marka Grechutę. Lubię piosenkę, która daje dobry, głębszy przekaz - powiedział Ibisz.

Ibisz wyznał, że jego synek wspaniale się rozwija. Poznaje i reaguje już na rodziców, a także zaczął się do nich uśmiechać. Potrafi się też coraz lepiej z nimi komunikować.

Reaguje na uśmiech, odpowiada uśmiechem. Coraz więcej wydaje dźwięków. Jest po prostu przecudownym, uśmiechniętym chłopcem - mówi Plotkowi prezenter.

Wszystko wskazuje też na to, że Borys będzie w przyszłości kopią swojego taty. Krzysztof Ibisz odświeżył bowiem swoje zdjęcia z dzieciństwa i zauważył, że jego najmłodszy syn jest do niego niezwykle podobny.

Odświeżyłem zdjęcia z dzieciństwa, kiedy miałem cztery, pięć lat, i to jest po prostu zdjęta ze mnie skóra. To jest niesamowite. Budzi to we mnie wielkie emocje - przyznał poruszony.

Krzysztof Ibisz i mama Borysa, Joanna, wzięli ślub w 2021 roku. Prezenter ma także dwóch synów z poprzednich związków. Z małżeństwa z Anną Zejdler doczekał się syna o imieniu Maksymilian, a z Anną Nowak-Ibisz wychowuje 16-letniego obecnie Vincenta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.