"Rolnik szuka żony". Odmieniona Jessica wspomina udział w programie. Mówi o relacjach z Krzyśkiem

Jessica kilka lat temu wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony". Od tamtej pory bardzo się zmieniła. Nie znalazła miłości, ale zdobyła rozpoznawalność. W najnowszej rozmowie wraca wspomnieniami do udziału w randkowym show TVP.

Jessica Miemiec z pewnością jest uczestniczką, która w piątej edycji kultowego programu "Rolnik szuka żony" wzbudziła największe emocje i kontrowersje. Kobieta wystąpiła w randkowym show jako kandydatka Krzysztofa. Niestety, nie udało jej się zdobyć serca rolnika, ale nie poddała się i nie daje też o sobie zapomnieć. Niedawno zaskoczyła fanów i opublikowała niecodzienne fotografie z sesji zdjęciowej. Jessica pozowała prosto z łóżka, lekko owinięta kocem. Ponadto postawiła na poważną zmianę wizerunku i przefarbowała włosy na odcień jasnego blondu, czym przykuła uwagę fanów. W komentarzach sypały się niemalże same komplementy. W najnowszej rozmowie Jessica wspomina udział w "Rolnik szuka żony" i wraca do relacji z Krzyśkiem. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Ania Bardowska pojawiła się w programie TVP. Nie wiedziała, na jaki test idzie

Klaudia i Valentyn - 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Klaudia i Valentyn urządzają wspólne gniazdko

"Rolnik szuka żony". Jessica wspomina udział w programie 

Jessica Miemiec w programie "Rolnik szuka żony" robiła wszystko, by przypodobać się Krzyśkowi. W jednym z odcinków piątej edycji hitowego show TVP przygotowała dla niego nawet owoce morza. Niestety rolnik nie zapałał do nich entuzjazmem. W pewnym momencie stało się jasne, że między tym dwojgiem nie pojawiło się odpowiednie uczucie i Jessica dość szybko zakończyła swoją przygodę z programem. Mimo to, uczestniczka nie straciła wiary w siebie. Aktywnie prowadzi profil na Instagramie i stara się być w kontakcie z fanami. W jednej z najnowszych rozmów z portalem Party.pl Jessica Miemiec otwarcie wyznała czy dalej utrzymuje kontakt z Krzysztofem z programu

Nie mam kontaktu z Krzyśkiem, po tym programie to jest zakończone - powiedziała Jessica.

Marta i Paweł 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł pokazali syna. To kopia ojca!

W dalszej części rozmowy Jessica została zapytana, o to czy zgodziłaby się na udział w programie "Rolnik szuka żony" jeszcze raz. 

Oczywiście, że bym poszła! Ludzie fajni, sympatycznie było - wyjawiła Jessica.

Jessica zdradziła również, że najlepszym momentem w programie było napisanie listu do rolnika, a następnie radosna informacja, że Krzysztof wybrał ją, jako jedną z kandydatek. 

Więcej o: