"Rolnik szuka żony". Klaudia i Valentyn urządzają wspólne gniazdko. "Nowy członek rodziny"

Klaudia i Valentyn kontynuują swój związek, który rozkwitł na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony". Obecnie zakochani urządzają wspólne mieszkanie. Na Instagramie wylądowały zdjęcia z zakupów w jednym z wnętrzarskich sklepów.

Klaudia i Valentyn poznali się na planie uwielbianego przez widzów programu "Rolnik szuka żony". Mieszkanka Podlasia zauroczyła się w postawnym Ukraińcu i szybko okazało się, że to on jest faworytem rolniczki. W finałowym odcinku widzowie spodziewali się nawet zaręczyn tej pary, wygląda jednak na to, że Klaudia i Valentyn wolą podejść do tej sprawy na spokojnie.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Valentyn w końcu przeprowadził się do Klaudii? Para ruszyła na zakupy

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" Valentyn przyznał, że jest zmęczony związkiem na odległość. Wspólnie z ukochaną podjęli decyzję o przeprowadzce, która miała mieć miejsce na początku stycznia. Wszystko wskazuje na to, że chłopak rolniczki dotrzymał słowa, bowiem na jego Instagramie pojawiły się kadry z zakupowej wyprawy. Na jednym z ujęć widzimy Klaudię trzymającą pokaźnych rozmiarów roślinę.

Nowy członek rodziny - zażartował Valentyn.

Klaudia z 'Rolnik szuka żony'Klaudia z 'Rolnik szuka żony' Instagram, @krukhinets

Na fotografii widzimy również rolniczkę oglądającą dywany. Czyżby urządzanie wspólnego gniazdka ruszyło pełną parą? Wszystko na to wskazuje.

"Rolnik szuka żony". Kiedy Valentyn oświadczy się Klaudii? Marta Manowska nie gryzła się w język

We wspomnianym świątecznym odcinku prowadząca "Rolnik szuka żony" wypytywała Valentyna i Klaudię o dalsze plany. Mężczyzna przyznał, że nie spieszy mu się do zaręczyn. Najpierw musi dopełnić pewnych formalności...

Najpierw trzeba pierścionek... - powiedział Valentyn, potem dodał - Na pewno ten moment przyjdzie, ale nie mówię kiedy.

Kibicujecie Klaudii i Valentynowi z "Rolnik szuka żony"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.