"M jak miłość". Żądna zemsty Julia obmyśli sprytny plan. Będzie chciała wrobić Budzyńskiego w przestępstwo

Scenarzyści "M jak miłość" popisali się wyjątkową wyobraźnią. W 1727. odcinku serialu Julia wciąż nie będzie mogła pogodzić się z utratą Andrzeja i poronieniem. Żądna zemsty obmyśli sprytny plan i postanowi wrobić byłego kochanka w przestępstwo.

Od dwóch dekad widzowie z zaciekawieniem śledzą kolejne losy bohaterów serialu "M jak miłość". Ostatnimi czasy bez wątpienia jednym z najbardziej emocjonujących wątków jest małżeństwo Magdy i Andrzeja. Budzyńscy bardzo długo uchodzili za zgrany, wręcz idealny związek. Do czasu, gdy Andrzej pod wpływem alkoholu na służbowym wyjeździe dopuścił się zdrady. Julia zaszła w ciążę. Mężczyzna ukrywał prawdę przed żoną. Gdy na jaw wyszły wszystkie tajemnice, Magda była bliska załamania. Uwielbiane przez widzów małżeństwo zawisło na włosku. Całe szczęście ostatnimi czasy między Budzyńskimi układa się coraz lepiej. Oboje postanowili odbudować związek i dali sobie jeszcze jedną szansę. Niestety, w życiu Julii wiedzie się coraz gorzej. Młoda prawniczka znów stanie się zagrożeniem dla małżeństwa

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu. Zobacz zwiastun na jesień 2022

"M jak miłość". Julia dowie się o prawdy o Andrzeju. Będzie żądna zemsty 

Serial "M jak miłość" nieustannie uwielbia zaskakiwać widzów. Wszystko wskazuje na to, że u Magdy i Andrzeja będzie się układać coraz lepiej. Niestety, Julia od jakiegoś czasu przeżywa bardzo trudny czas. Kobieta straciła ciążę, później popadła w depresję. Przez problemy zdrowotne nie była w stanie starannie wypełniać służbowych obowiązków. Jej kariera w kancelarii posypała się jak domek z kart. Groziło jej nawet zwolnienie dyscyplinarne. Do utraty stanowiska ostatecznie nie doszło. Andrzej w tajemnicy wstawił się u przełożonego Malickiej, dzięki temu udało się uniknąć zwolnienia. Nieświadoma wstawiennictwa Julia była cała w skowronkach. Teraz wszystko wskazuje na to, że dowie się prawdy i nie będzie kryła oburzenia. 

W 1727. odcinku "M jak miłość" Julia stanie się wrogiem Andrzeja. Kobieta nie będzie mogła pogodzić się z tym, jak potraktował ją mężczyzna, w którym się zauroczyła. Ponadto, szczęście Magdy i Andrzeja będzie ją kłuło w oczy. Czara goryczy przeleje się, gdy Malicka dowie się, że to Andrzej załatwił jej przywrócenie do pracy. Kobieta wybuchnie wściekłością i postanowi się zemścić na byłym kochanku. Starannie opracuje misterny plan, który będzie miał na celu zniszczenie życia Budzyńskiego. Malicka postanowi wrobić w go w zabójstwo.

 

Impulsem do radykalnych działań będzie widok ciężarnej żony Rotkiewicza, która przypomni Julii, z czym ta niedawno musiała się zmagać. Wszystko wskazuje na to, że produkcja postanowiła nieco rozwinąć wątek Rotkiewicza. Mecenas początkowo znany był tylko z opowieści Julii i Sylwii. Pierwszy raz na ekranie widzowie mogli go zobaczyć w 1723. odcinku, gdy Andrzej wstawił się u niego w obronie Julii. 

"M jak miłość". Czarne chmury nad Chodakowskimi 

Iza i Marcin od lat cieszyli się sympatią wśród widzów "M jak miłość". Ostatnio nad ich małżeństwem zawisły jednak czarne chmury. Jakiś czas temu Iza dostała propozycję pracy w Gródku. Przyjęła ją, zostawiając Marcina z dziećmi w Warszawie. Początkowo mężczyzna wspierał żonę. Jednak wraz z upływem czasu nadmiar obowiązków domowych zaczął go przytłaczać. Ponadto zaobserwował, że Iza i jeden z redakcyjnych kolegów spędzają w swoim towarzystwie dużą ilość czasu i ewidentnie mają się ku sobie.

 

Wygląda na to, że w najbliższych odcinkach sytuacja nie ulegnie poprawie. Wręcz przeciwnie. Scenarzyści serialu szykują prawdziwą bombę. Iza dopuści się zdrady i spędzi w ramionach Radka namiętne chwile. Później będzie się wahać, nie potrafiąc wybrać między nową miłością, a rodziną i dziećmi. Jak potoczą się ich losy? Przekonamy się już niebawem. Premierowe odcinki "M jak miłość" są emitowane w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.