"Rolnik szuka żony". Joasię odwiedziła była kandydatka Kamila! Zaprzyjaźniły się? Iza bardzo przeżyła odrzucenie

W programie "Rolnik szuka żony" wielu uczestników odnalazło miłość. Tak była w przypadku Kamila, który oddał swoje serce Joannie. O jego względy walczyła także Iza. Kiedyś obie panie ze sobą konkurowały. Teraz są przyjaciółkami?

Joanna z show randkowego "Rolnik szuka żony"obecnie przygotowuje się do ślubu z Kamilem. Para doczekała się nawet córki. Jak się okazało, narzeczona uczestnika utrzymuje kontakt ze swoją dawną rywalką. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie. 

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Joanna spotkała się z byłą kandydatką Kamila

W programie "Rolnik szuka żony" o względy Kamila konkurowało wiele dziewczyn. Uczestnika zainteresowały trzy kobiety: Joanna, Justyna i Iza. Od pierwszego dnia pobytu w gospodarstwie Asia i Iza złapały bliski kontakt. Bohaterki wywołały nawet kontrowersje, gdy spędzały razem czas. Początkowo nie traktowały się jak rywalki. Każdej z kandydatek zależało jednak, aby przekonać Kamila do siebie. Udało się to Joasi, z którą obecnie tworzy związek. Para zaplanowała się nawet ślub. Narzeczeni wychowują córkę Antosię. 

'Rolnik szuka żony'. Iza odwiedziła dawną konkurentkę Asię'Rolnik szuka żony'. Iza odwiedziła dawną konkurentkę Asię fot. https://www.instagram.com/joasia.wielgosz/

Jak się okazało, Joanna i Iza nie zerwały kontaktu po programie. Byłe uczestniczki show "Rolnik szuka żony" nadal utrzymują koleżeńską relację. Dawna rywalizacja o względy Kamila nie stanęła na przeszkodzie budowania przyjaźni. Joanna opublikowała zdjęcia na swoim profilu na Instagramie, na którym Iza bawi się z jej córką. Podpisała je "Cześć, ciotka". 

'Rolnik szuka żony'. Klaudia uderza w 'Love Island' "Rolnik szuka żony". Klaudia zbulwersowana programem konkurencji

"Rolnik szuka żony" Iza przeżywała odrzucenie ze strony Kamila

Warto przypomnieć, że Iza nie kryła smutku, gdy opuszczała gospodarstwo Kamila. Na wiadomość o pożegnaniu się z programem zaniosła się płaczem. Była bohaterka show "Rolnik szuka żony" liczyła, że będzie miała szansę na bliższe poznanie Kamila. Musiała jednak pogodzić się z odrzuceniem. Iza powiedziała, że życzy rolnikowi i Joannie szczęścia. Stwierdziła, że idealnie do siebie pasują. Sama przyznała, że to pora dla niej na zaangażowanie się w poszukiwania prawdziwej miłości.

 

Jakiś czas temu Izie udało się znaleźć drugą połówkę. Pochwaliła się zdjęciem z ukochanym na swoim profilu w mediach społecznościowych. Tegoroczne walentynki spędziła u boku nowego partnera. Wygląda na to, że obie uczestniczki programu "Rolnik szuka żony" są szczęśliwe. Myślicie, że Joanna i Kamil zaproszą Izę na ślub? 

Więcej o: