"Rolnik szuka żony". Pamiętacie Izę od Kamila? Jest zakochana. Pozuje z wybrankiem

Iza w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" walczyła o względy Kamila. Uczestnik wybrał jednak Joannę, z którą zaręczył się w finałowym odcinku. Sympatyczna Iza już nie płacze po rolniku.

Iza, bohaterka siódmego sezonu "Rolnik szuka żony", od początku sprawiała wrażenie bardzo zaangażowanej w relację z Kamilem. Kandydatka zalała się łzami, kiedy mężczyzna wyznał, że to jednak z Joanną chce stworzyć związek. Od emisji ósmego sezonu minęło już sporo czasu, rany po utraconej miłości zdążyły się zagoić i Iza rozkwita przy tajemniczym wybranku.

"Rolnik szuka żony". Łzy Izy widziała cała Polska, teraz rozkwita u boku tajemniczego bruneta

Konto 22-latki na Instagramie jest obserwowane przez ponad cztery tysiące osób. Iza pokazuje tam kadry ze swojej codzienności. Bohaterka "Rolnik szuka żony" chętnie angażuje się w akcje charytatywne, jest również osobą głęboko wierzącą. Na ostatnio dodanym przez nią zdjęciu możemy zauważyć, że niedoszła rolniczka walentynki spędzała u boku nowego ukochanego.

Trochę go jednak lubię - czytamy w opisie do zdjęcia.
 

Obserwatorzy profilu 22-latki zdążyli już pogratulować jej nowej miłości.

"Rolnik szuka żony". Kamil odrzucił Izę, teraz przygotowuje się do ślubu z Joanną

Przypomnijmy, że Kamil, za którym Iza wylała morze łez, doskonale odnalazł się w związku z Joanną. Para szybko podjęła decyzję o zamieszkaniu razem, a w finałowym odcinku rolnik uklęknął przed wybranką. W ubiegłym roku rodzina Joanny i Kamila powiększyła się - na świat przyszła ich córeczka Antosia. Niedługo młodzi rodzice staną także na ślubnym kobiercu. Przygotowania do wesela ruszyły pełną parą.

Jesteśmy w trakcie przygotowań. Na początku chcieliśmy, by nasz ślub odbył się w pełni lata, w lipcu lub sierpniu, jednak postawiliśmy na wrzesień. To również piękny miesiąc - powiedziała Joanna w rozmowie z Telemagazynem.

Myślicie, że Joanna i Kamil zaproszą Izę na ślub?

Więcej o: