"Rolnik szuka żony". Kamila zdradziła, ile waży. Jej dieta wyklucza tylko jedną grupę produktów

Kamila Boś była uczestniczką "Rolnik szuka żony". Celebrytka niedawno obchodziła 30. urodziny. Impreza do rana przełożyła się na jej diecie i wadze. Kobieta zdradziła fanom, ile teraz waży.

Kamila Boś była uczestniczką ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Kobiecie nie udało się odnaleźć miłości w programie, za to zyskała sławę i rozpoznawalność. Celebrytka aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje, jak wygląda jej życie na co dzień. Jakiś czas temu Kamila postanowiła zmienić coś w sobie. Podjęła radykalne kroki. Zaczęła regularnie chodzić na siłownię oraz dbać o zdrowe i zbilansowane posiłki. Efektami chętnie dzieliła się na Instagramie . Ostatnio celebrytka świętowała 30. urodziny, przez co na chwilę musiała odstąpić od diety. To odbiło się na wadze.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Kasia 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Kasia po rozstaniu wróciła na Instagram. Pozuje z bukietem róż

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś zdradziła, ile waży. Jaki jest sekret jej diety?  

Kamila Boś z programu "Rolnik szuka żony" z przytupem obchodziła 30. urodziny. Przyznała, że po imprezie przytyła kilka kilogramów. Oprócz tego zdradziła obserwującym, jaki jest sekret jej sylwetki. Wyszło na jaw, że zamiast restrykcyjnej diety i nieustannego liczenia kalorii, celebrytka po prostu ogranicza spożycie słodyczy.

U mnie dieta to ograniczenie słodyczy. Świadomie po urodzinach pozwoliłam sobie na większe ilości słodyczy. Nigdy nie wykluczyłam ich całkowicie ze swojej diety - wyznała Kamila na Instagramie.

Wielu fanów z pewnością zastanawiało się ile waży celebrytka. Kamila postanowiła zaspokoić ich ciekawość.

Po imprezie urodzinowej ważyłam 56 kilogramów, a w trakcie kobiecych dni 59,5 kilogramów - zdradziła Kamila na Instagramie.

W dalszej części wyznania Kamila Boś zaznaczyła, że oprócz diety i ćwiczeń korzysta z odpowiednio dobranej suplementacji, która pozwala jej utrzymać szczupłą sylwetkę i odpowiednią masę ciała.

 

Marta i Paweł z 'Rolnika...'Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" stworzyli przytulny dom. Kuchnia to perełka

Wszyscy jesteście zaproszeni na NOC OSCAROWĄ Plotka i Radia Złote Przeboje! Program na antenie radia poprowadzą Marcin Wolniak i Wojtek Babiarczyk. Od 3:30 nasi dziennikarze będą relacjonować to, co będzie się działo w Dolby Theatre w Los Angeles. Szykujcie popcorn i szampana albo po prostu dużo kawy. Stroje wieczorowe nieobowiązkowe!

Więcej o: