"Rolnik szuka żony". Rozstanie Kasi i Tomka zszokowało fanów. Już wiadomo, kto podjął decyzję

Tomasz i Kasia z dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" niedawno zaskoczyli widzów wiadomością o rozstaniu. Osoba z otoczenia pary zdradziła, kto zadecydował o zakończeniu związku.

Tomek w programie "Rolnik szuka żony" najpierw odrzucił Kasię i wybrał Zuzę, ale po spotkaniu z bliskimi dziewczyny postanowił zrezygnować z dalszej znajomości i poprosił Kasię o drugą szansę. Po zakończeniu programu para chętnie udzielała wywiadów i opowiadała o łączącym ich uczuciu i planach na wspólną przyszłość. Widzowie spodziewali się, że kolejnym krokiem będą zaręczyny, ale dwa miesiące po zakończeniu programu Kasia i Tomek potwierdzili rozstanie. Jeden z tygodników ustalił, kto podjął decyzję o rozstaniu.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

'Chłopaki do wzięcia'. Konflikt Aldony i Kariny. Partnerka Stefana ma dość tego trójkąta"Chłopaki do wzięcia". Partnerka Stefana ma dość Kariny. Konflikt wrze

"Rolnik szuka żony". Tomasz i Kasia niedawno się rozstali. Wiadomo, kto zerwał

Tygodnik "Na żywo" skontaktował się ze znajomą Tomka, która powiedziała, że to Kasia zadecydowała o rozstaniu i decyzja była zaskoczeniem także dla samego uczestnika programu "Rolnik szuka żony". 

On bardzo ją kochał i nigdy nie podjąłby takiej decyzji. Był zaskoczony takim obrotem spraw - wyznała znajoma Tomasza.

Wygląda jednak na to, że Tomasz nie zamierza płakać do poduszki i skupił się na sobie i własnym rozwoju. Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" właśnie zaangażował się w nowy projekt, który niedawno ogłosił na Instagramie. Tomasz debiutował na YouTube w roli prowadzącego na kanale "Rolnik na czasie". Widzowie są zachwyceni tym, jak doskonale radził sobie przed kamerą i jednomyślnie stwierdzili, że ma do tego smykałkę. Więcej o debiucie Tomasza przeczytacie TUTAJ.

Jesteście zaskoczeni, że to właśnie Kasia zadecydowała, aby zakończyć związek?

Tomasz i Kasia 'Rolnik szuka żony'Tomasz i Kasia 'Rolnik szuka żony' Fot. Instagram /swietokrzyskirolnik

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Irlandka chciała mieć piękny zęby, a teraz cierpiIrlandka poleciała do Turcji po piękne zęby. Potem było jak w horrorze

Zobacz też: Marta Linkiewicz rozstała się z chłopakiem. Ma dla niego radę. Nawiązała do słynnych słów Pauliny Smaszcz

 
Więcej o: