Adrianna i Michał dali się poznać widzom telewizyjnej Jedynki w dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". Ich uczucie narodziło się w trakcie programu. Rolnik nie ukrywał, że dziewczyna spodobała mu się na samym początku. Pomimo tego, że rodzice mu ją odradzali, poszedł za głosem serca. Para zdecydowała się na wspólne zamieszkanie. Ich miłość przetrwała próbę czasu. Jakiś czas temu wyznali, że zaplanowali już ślub, który odbędzie się w 2023 roku. Ostatnio Adrianna zamieściła zdjęcie, którym zasugerowała, że para powie sobie "tak" szybciej, niż mogłoby się wydawać.
Pomimo tego, że Adrianna i Michał z show "Rolnik szuka żony" nie są już uczestnikami, w mediach społecznościowych obserwuje ich dużo widzów programu. Na Instagramie rolnik zebrał ponad 50 tysięcy obserwujących, a jego partnerka aż 70 tysięcy. Oboje chętnie dzielą się wspólnymi ujęciami. Ostatnio w relacji Adrianny pojawiło się wymowne zdjęcie. Był to kubek z napisami "panna młoda" i "świadkowa". Nie da się ukryć, że może coś sugerować.
Bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" nie zdradzili fanom, kiedy odbędzie się uroczystość. Jednak relacja na Instagramie sugeruje, że być może Adrianna ma już za sobą wieczór panieński, a kubek był prezentem od świadkowej. Można się domyślić, że ceremonia ślubna zbliża się wielkimi krokami. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na zdjęcia w białej sukni.
Śledzicie losy Adrianny i Michała z programu "Rolnik szuka żony"?
ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Justyna i Tomasz usunęli wszystkie posty. Teraz odnoszą się do rozstania
Policja przekazała informacje ws. śmierci Magdaleny Majtyki. Zapowiada śledztwo
Poruszający wpis Anity Werner o powrocie Andrzeja Morozowskiego do TVN24. Wystarczyły trzy słowa
Krzysztof Piasecki zdradza, z czego żyje na emeryturze. Doradzono mu w ZUS-ie
Nawrocka 5 marca w brązowym garniturze i czarnej pelerynie. Ekspertka modowa mówi, co poszło nie tak
Kaczorowska zażądała usunięcia filmów Peli z Folwarską? Wiadomo, o co poszło
Zając zobaczyła komentarz od koleżanki z planu "Pierwszej miłości". Tak skomentowała jej metamorfozę
Tak wygląda willa Agnieszki Radwańskiej. Prywatna siłownia i wielki ogród to początek
Andrzej Piaseczny ma dom na wsi. Właśnie rozpoczął prace w spektakularnym ogrodzie
Hakiel stwierdził, że Cichopek jest "pusta". Serowska zareagowała. "To jest naprawdę nic"