"Rolnik szuka żony". Adrianna i Michał wkrótce powiedzą sobie "tak"! Jednoznaczne zdjęcie

Adrianna i Michał byli uczestnikami dziewiątej odsłony programu "Rolnik szuka żony". Zakochani nie ukrywają, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Ostatnio Ada podzieliła się na swoim profilu w mediach społecznościowych wymownym zdjęciem.

Adrianna i Michał dali się poznać widzom telewizyjnej Jedynki w dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". Ich uczucie narodziło się w trakcie programu. Rolnik nie ukrywał, że dziewczyna spodobała mu się na samym początku. Pomimo tego, że rodzice mu ją odradzali, poszedł za głosem serca. Para zdecydowała się na wspólne zamieszkanie. Ich miłość przetrwała próbę czasu. Jakiś czas temu wyznali, że zaplanowali już ślub, który odbędzie się w 2023 roku. Ostatnio Adrianna zamieściła zdjęcie, którym zasugerowała, że para powie sobie "tak" szybciej, niż mogłoby się wydawać.

"Rolnik szuka żony": Adrianna i Michał szykują się do ślubu?

Pomimo tego, że Adrianna i Michał z show "Rolnik szuka żony" nie są już uczestnikami, w mediach społecznościowych obserwuje ich dużo widzów programu. Na Instagramie rolnik zebrał ponad 50 tysięcy obserwujących, a jego partnerka aż 70 tysięcy. Oboje chętnie dzielą się wspólnymi ujęciami. Ostatnio w relacji Adrianny pojawiło się wymowne zdjęcie. Był to kubek z napisami "panna młoda" i "świadkowa". Nie da się ukryć, że może coś sugerować.

Story Adrianny na InstagramieStory Adrianny na Instagramie fot. https://www.instagram.com/xxadrienne/

Bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" nie zdradzili fanom, kiedy odbędzie się uroczystość. Jednak relacja na Instagramie sugeruje, że być może Adrianna ma już za sobą wieczór panieński, a kubek był prezentem od świadkowej. Można się domyślić, że ceremonia ślubna zbliża się wielkimi krokami. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na zdjęcia w białej sukni.

 

Śledzicie losy Adrianny i Michała z programu "Rolnik szuka żony"? 

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Justyna i Tomasz usunęli wszystkie posty. Teraz odnoszą się do rozstania

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.